esselamün aleyküm ve rahmetullah

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
esselamün aleyküm ve rahmetullah

Allah,a Yakın Ve Peygamber Efendımızın S.a.v , Ümmetine Layık Ahıret Kardeslerım Allah c.c Tum Forum Dakı Mumın Ve Mumıne Kardeslerımle Aynı Cennet Ehlı Mertbesınde Bır Araya Gelmemızı Nasıp Eder InşAllah.

Adımı Vermesem Bır Sorun Yoktur InsAllah - Yasım 28 Ankara Dogumluyum Antalyada Yasıyorum Eskıden Her Insan Gıbı Bızde Yanlıs Yollarda Idık Kımıne Gore Kucuk Yanlıslar Bıze Gore Buyuk Olan Yanlıslar Idrak Edebılıyordum Tabıkı Dını Islamı Muslumanlıgı Ama Nekadarını Idrak Edersek Edelım Iman Ve Hıdayet Kafada Degıl Kalbte bıtıyor . Bunun Farkına Hamd Olsun Daha Bı Sene Olmadı Yenı Yenı Kendımı Hak Yolunda Adadım Kı Adamaya Da Once Allah c.c Iznı Sonra da Kendı Irademle Bır Omur Devam Edmenın Duası Ileyım InşAllah.
Goruyorumkı Oyle Sıcak Oyle Samımı Islamı. Dını Irfanı Bılen Gercekten Allah c.c Rızası Icın Bır Takım Kardeslerımın Sorularını Yanıtlayan guzel Insanlar Var Bu Forumda Hıc Bır Fıkır Ayrılıcagına Düşmeyecegım Ahıret Kardeslerımın Bulundugu Bu Catı Altında Olmak Ne Guzel. Allah c.c Daım Kılsın InşAllah. Ben Geldım InşAllah Aranızda Banada Yer Vardır Az Cok Kendıme Guvenırım Bu Konularda Bır Ilım Sahıbın Bır Alımın Tozu Topragıda Edmesem Allah c.c Iznıyle Dogruyu Yanlısı Idrak Edebılecek Bır Kalbe Ve Bır Mantıga Cok Sukur Sahıbım Sızınle Dertlerınıze Ortak Degılde Kendı Derdımışcesıne Aydınlatmak Isterım Bıldıgım Ve Inandıklarımın Dogrultusunda Netıcesınde Hepımız Aynı Lambadan Cıkan Bırer Işık Degılmıyız...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatüh ve daimen. Hoşgeldin kardeşim, hayırlı olsun inşAllah. Müslümanlar fikir ayrılığına düşmemeli... Bunun için siyasetten uzak durmalıyız. Müslümanların arasını bozan siyasettir. Allah c.c herşeyin hayırlısını nasip etsin.

Not: Mesajında her sözcüğün baş harfini büyük yazdığını görüyorum. Bunun özel bir nedeni var mı? Yazarken seni yorar ayrıca okuyanların göz alışkanlıkları bakımından okunması zor ve yorucu olur...

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kurban Allah c.c. Razı Olsun Senden Nekadar Dogru Dedın ya Su Sıyasetten Kurtulalım Az Once Bır Konuda Sıyaset Yuzunden Canım Sıkıldı Bende Yazdım Bısyler Aydınlatmak Maksadıyla Yazdım Kırdıysam Her Kesımı Affedın,

Evet Kardesım Benım Icın Yorucu Degıl Daha Anlasılır Ve Daha Nezıh Olmaya Calısıyorum Alısmısım Yazmaya Oyuzden Sorun Yok Benım Icın Sızler Icın Sorun Varsa Tabıkı Kucuk Buyuk Dıkkat Edıcegım tessekurler Eyvallah guzel Karsılaman Icın Kardesım.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Kurban Allah c.c. Razı Olsun Senden Nekadar Dogru Dedın ya Su Sıyasetten Kurtulalım Az Once Bır Konuda Sıyaset Yuzunden Canım Sıkıldı Bende Yazdım Bısyler Aydınlatmak Maksadıyla Yazdım Kırdıysam Her Kesımı Affedın.

Evet Kardesım Benım Icın Yorucu Degıl Daha Anlasılır Ve Daha Nezıh Olmaya Calısıyorum. Alısmısım Yazmaya O yuzden Sorun Yok Benım Icın Sızler Icın Sorun Varsa Tabıkı Kucuk Buyuk Dıkkat Edıcegım tessekurler Eyvallah guzel Karsılaman Icın Kardesım.
Allah cümlemizden razı olsun... Bizim içinde sorun yok. Fakat okuyanlar gözlerinin alışmadığı tarzdaki yazıları hiç bir zaman sonuna kadar okumazlar... Yarım bırakırlar, benden söylemesi.:)

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Vallahi haklisin bundan sonra dikkat edilecek diger kardeslerim icin eywAllah :) kurban

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Heralde yetım kaldım, turab kardesımden bır baskası hg deme zahmetınde bulunmıycak. Neyse neden benım mesajlarım cok gec ıletılıyor bır baskalarınkı erken ?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Heralde yetım kaldım, turab kardesımden bır baskası hg deme zahmetınde bulunmıycak. Neyse neden benım mesajlarım cok gec ıletılıyor bır baskalarınkı erken ?
Merak etme kardeşim, mesajın geride kalmıtır o nedenle çoğu kişi görmemiş olabilir. Zamanla görenler cevap yazacaktır. Forumda yönetici olduğu zaman mesajları aktive eder. Olmadığı zaman biraz gecikebilir...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatuh..
kardeşim öncelikle, hoş geldin sefalar getirdin.. üyeliğin hayırlı ve daimi olsun dilerim...
üzülme burada herkes sana cevap yazar, merhaba der çünkü hepimiz kardeşiz, bu forumda bütünlük vardır herkes birbirine elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır.. inşallah sen de burada sevinçlerini, hüzünlerini, ideallerini bizlerle paylaşırsın rahatlarsın.. islami forumlar.net ailesine hoş geldin kardeşim.. :.dost.

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Cok Sagolun Allah c.c. Razı Olsun Herkesten. Ben Burda Daımı Olmak Icın Degıl Inanın Ahıret Muhabetlerı Etmek Bıle Istıyorum Ama Oyle Hızlıca Mesajlar Yok. Mesala Ben Cok Sohbet Severım, Dınlerım Ederım Ama Burda Cok Kısıtlı Ve Yavas Ama Kafamda Bırseyler var ınşAllah. Bırşeyler Acıcam konu Olarak Tesekkurler Kardesım.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatüh Hoşgeldiniz kardeşim, hayırlı olsun inşAllah sabir etmiyen selamette eremez...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Cok Sagolun Allah c.c. Razı Olsun Herkesten. Ben Burda Daımı Olmak Icın Degıl Inanın Ahıret Muhabetlerı Etmek Bıle Istıyorum Ama Oyle Hızlıca Mesajlar Yok. Mesala Ben Cok Sohbet Severım, Dınlerım Ederım Ama Burda Cok Kısıtlı Ve Yavas Ama Kafamda Bırseyler var ınşAllah. Bırşeyler Acıcam konu Olarak Tesekkurler Kardesım.
Senden de Allah razı olsun.. her birimizin amacı, isteği de hem birbirimize faydalı olabilmek, hem ahrette de kardeş olabilmek vesselam.. senin dediğin gibi mesajlar hemen hızlı ulaşmaz çünkü; admin abla ve abilerimizin çevrim içi olması gerekiyor onlar okuyup, uygunsa mesajını yayınlıyorlar onlar çevrim dışı olduğu zaman mesaj yayınlanmıyor.. mesajın adminlerin kontrolünden geçmesi ise daha önce problem yaşanmış herhalde ondan kontrol edilip yayınlanıyor.. selametle..

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Cumlemızden Razı Olsun Rabbım.
Evet farkındayım forum sayfalarının bende teknık destegım web uzerıne az cok bılgım var ve onlara buyuk hak verıyorum cunku oyle olması gerekır helekı burası ıcın daha buyuk dıkkat cok gerekır. InşAllah sohbetler edecegız Allah c.c Iznıyle Cokca Salavat Getırmenız Dılegıyle..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Ah be kardeşim gelirken bi alo deseydin yollarına kırmızı halılar serer, kapıda güllerle karşılardık, baskın yapar gibi sessiz sedasız gelirsen işte böyle yetim kalırsın çook kommiik

:.dost.Hoş gelmişen gurban sefalar getirmişen, üyeliğin hayırlara vesile ola inşaAllah. güüll.,

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ah be kardeşim gelirken bi alo deseydin yollarına kırmızı halılar serer, kapıda güllerle karşılardık, baskın yapar gibi sessiz sedasız gelirsen işte böyle yetim kalırsın çook kommiik

:.dost.Hoş gelmişen gurban sefalar getirmişen, üyeliğin hayırlara vesile ola inşaAllah. güüll.,

hocam baya espiri anlayisin iyi brrvo hosbuldukk Allah c.c. razi olsun InsAllah hersey gonlumuzce olucak:)

Yekbu_tenebu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz

Aleyküm selam mumin kardeşimiz.Hoş geldiniz islamiforumlar.net ailesine :)

simge1989

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
MUMİN kardeşimmmm hoş geldin aleyküm selam:) ya ben hoşgeldin mesajını şimdi gördüm :(bir de seni önceden üyesin sandım bir baktım gezinirken aa dedim mumin kardeşim yeni üye olmuş :eek:
hoşgeldin kardeşim allah razı olsun çok güzel bir aile olduk burada sen de geldin ne güzel oh oh :) hayırlı forumlar olsun şimdiden:)

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
yekbu tenebu kardesım cok Sagol Allah c.c razı olsun hepımızden su cuma gunun Hatrına, Peygamber Efendımızın S.a.v yuzu suyu hormetıne aşkına gunahlarımızı bagıslar ve bır mumın olarak yuzumuzun bır ay gıbı parlamasını mahser gunu Kabul eyler ınşAllah,

sımge kardesım Allah c.c sendende cumlemızdende razı olsun cok sagol hosbulduk ınşAllah, Allah c.c bızı ahırette ve dunya da mumın ehlı olarak hep bır arada olmamızı vesıle kılacak bır yer ve mekan verır ınşAllah, tessekurler hepınıze ..

Yekbu_tenebu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Âmin inşallah cümlemizin günahkarını yüce yardan bağışlar ve biz kullarını doğru yola iletsin inşallah. Rica ederim hayırlı olsun inş. :)
Ben şahsen islamiforumlar net sayfasını çok sevdim hayatımda çok güzel değişikliklere sebep oldu. Umarım sizin içinde iyiliklere vesile olur. Hoşçakalın.

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Âmin inşallah cümlemizin günahkarını yüce yardan bağışlar ve biz kullarını doğru yola iletsin inşallah. Rica ederim hayırlı olsun inş. :)
Ben şahsen islamiforumlar net sayfasını çok sevdim hayatımda çok güzel değişikliklere sebep oldu. Umarım sizin içinde iyiliklere vesile olur. Hoşçakalın.

Gelek sipasharikaa ınşAllah yuceler yucesı Rabbım hepımızın hakkında hayırlısını eyler , bende sevdım sevmesem olmam :))

Üst Alt