Eşimle sorunlarımız var

Aszlii

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum.
Benim bir sorum olacakti Esimle bazi sorunlarimizdan (baya bi buyuk problemler yasadik) dolayı Babam beni kendi evimden alip evlerine götürdü, babam icin bu evlilik bitmis oldu ve ben 2 hafta sonra esimle konusup sorunlarimizi duzeltip evliligimizi kurtarmaya karar verdik. 2 hafta sonra tekrar kendi evime geldim ve bu gece Rüyamda Babam beni esimle tekrar birlestigim icin dövüyordu.
Ve esimle birlestigimden beri ilk defa bugun babam beni aradi ama telefonu acamadim ne yapicagimi bilmiyorum..

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam kardeşim,
Sorununuzun ne olduğunu bilmediğim için su anda sadece yazdıklarına göre düşüncelerimi söyliyim...

Bir baba evladının kötülüğünü istemez! buna amenna, fakat babanın tavrı senin psikolojın de yerleştiği için rüyalarına kadar girmiş... Bence telefonu açmaya hiç tereddüt etme aç ve güzelce babanla konus onun da senin de içiniz rahat etsin...

Kocanla sorunlarınızı halletmeye karar vermiş; kendinize bir şans daha vermişsiniz, önemli olan sizin eşinizle iyi olmanız! siz ne kadar iyi olursanız babanız da o kadar mutlu olur...

Allah yuvanızda huzur, mutluluk ve sadakat versin...

Aszlii

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Amiiiiiiin inşallah
Allah sizden razı olsun:)

Üst Alt