• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Esim namazı terk etti beni de istemiyor

unicorn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Uc yillik evliyim, ilk sene esimde korkular basladi musallat oldugunu ogrendik. İyi bi hocaya gittik, namaza basladi kurana basladi iyilesti derken namazi terk etti, baska kadinlarla konusmaya basladi beni de istemiyor. İki kucuk cocugum var napacam.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
O gittiğiniz hocaya danışsaydınız.

unicorn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Gidecektikte adam numarasini degismis. Adresini de bilmiyoruz. Para almadan yardim ediyor herkese sonradan duyduk ki parasiz yaptigi icin cok giden oluyormus degismis numarasi.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Şeytandan gelen telkinler var ise engellenmelidir.Namazı bırakan insandan Allah'ın koruması kalkar.Çok tehlikelidir namaz kılmayı bırakmak.Tövbe istiğfar etmeli ve depresyonda ise çözüm yolu aramalıdır.

unicorn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Soyle bi durum var, esim ilk sene namaz kilarken cok korkutuyorlar demisti, ben yardimci oldum yanindan hic ayrilmazdim yeterki kil diren derdim. Öyle basladi namaza, ailesinin islami hayati cok zayif namaz kilmayi bile benden babamdan ogrendi esim. O siralar iyiydi bu sene korku yok ama baska kizlara meyilli namazi terk etti ve annesinin bir kere sahit oldum her zaman kilmana gerek yok senin isin agir dedigini, cok uzulmustum bu duruma yavas yavas birakti namazi. Tabiki anasina baglamam cok sacma olur. Esim suan iradesini kontrol altina alamyor. Biliyorum o da sıkıntıda. İnanin yardimci olanda yok tek basimiza mucadele veriyoruz. Hele ailesi hic yok ortada. Rabbim bana guc kocama sabir versin ne diyim cocuklarimi korusun.

Üst Alt