Es-selamu Aleykum

Müslüman

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Es-selamu Aleykum

İhvanlar, forumu biraz inceledim ve üye oldum, hayırlı olur inş.

İsmimden de anlaşılacağı gibi Müslüman ve Mümin olmam dışında hiçbir dini etiketim yoktur, beni tanımanız adına bunu da özellikle belirtmek istedim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Ve Aleykum Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuh...ihvanul muslimin kardesim hos geldiniz..üyeliginiz hayirli, bereketli ve daim olur ins.
<A onmouseover="style.color='red'" title="kim olabilir?" style="COLOR: black" onmouseout="style.color='black'">وَمَنْ <A onmouseover="style.color='red'" title="daha güzel" style="COLOR: black" onmouseout="style.color='black'">أَحْسَنُ قَوْلًا مِمَّنْ دَعَ<A class=inlineimg onmouseover="style.color='red'" title="Allahإِلَى اللَّهِ <A onmouseover="style.color='red'" title="ve yapandan" style="COLOR: black" onmouseout="style.color='black'">وَعَمِلَ <A onmouseover="style.color='red'" title="iyi iş" style="COLOR: black" onmouseout="style.color='black'">صَالِحًا <A onmouseover="style.color='red'" title="ve diyenden" style="COLOR: black" onmouseout="style.color='black'">وَقَالَ <A onmouseover="style.color='red'" title=ben style="COLOR: black" onmouseout="style.color='black'">إِنَّنِي مِنَ
الْمُسْلِمِي

"[İnsanları] Allah'a çağıran, doğru ve adil olanı yapan ve “Şüphesiz ben Allah'a teslim olanlardanım!” diyenden daha güzel sözlü kim vardır?"
Fussilet / 33

Allahu Ekber!kebira....

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleyküm selam ve Rahmetullah hoşgeldiniz, hayırlı olsun inşAllah

öMer_

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Feryat ettim aşkımı dağlara taşlara gökyüzündeki bulutlara
ALLAHIMA yalvardım her gece namazımın arkasına duayla
Dertlerime derman oldun aşkınla sevdanla
İnşallah ayırmaz YÜCE RABBİM bizi bu ve diğer dünyada
Melekler bile şahit olmuş aşkıma sevdama
Allahım KÖRDÜĞÜM eyle aşkımızı PEYGAMBERİMİZE (SAV) SALAVATLA
Neyleyim imansız namazsız ben dünyada
ALLAHIM sen yardımeyle tüm müslüman kardeşlerime bu dünyada

önemli olan sevdiğinide seveceğinide ALLAH İÇİN SEVMENDİR..

Sehavet_

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
es selamu aleykum

Selamların en güzeli ile hepinize herkese selam olsun aranızda olmakla inşallah siz kardeşlerimin ilim ve bilgisinden faydalanmak dileği ile ...

Fatih.

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun.
Bazı konulara bakarken tesadüfen aranıza katıldım.
İnşaAllah hayırlara vesile olur.

Üst Alt