Erdoğan'ı neden yıkamazsınız

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
terdogan.jpg
tayyiperdogan.jpg

Çünkü anasından ak süt emdi. Anası onu Süleyman Hilmi efendinin öğütleriyle büyüttü. O ana her namazında oğluna dua etti,
her tespihte darlıktan kurtarması, müşkülleri gidermesi için 'El Fettah' dedi.
Her daim anasının elini öptü, kucakladı, kokladı, daraldığında ana şefkatine sığındı. Anasını kaybettiğinde döktüğü göz yaşı mezarında çiçekleri suladı.
Her daim o mezar başında anasına dua etti.

Erdoğan'ı yıkamazsınız. O'nda anasının duası, şefkati ve merhameti var.
Bir gün soruldu 'neden yaşlılara ve çocuklara çok ilgi gösteriyorsunuz' diye. 'Yaşlıların ve çocukların duası kabul olur. Siz de onların duasını almaya çalışın' diye cevapladı.
Yaşlılara sarılırken bir amacı vardı, onların oylarını değil, duasını almaktı amacı çoğu kişi bilemedi bunu. Çocukların ellerini öperken ardından hep 'bana dua etmeyi unutma' dedi.

Erdoğan deviremezsiniz, çünkü yurdun her yanında onun için dua eden, her namazda adını anan yaşlılar ve her televizyonda gördüklerinde sevinçle yerinden fırlayan
çocukların sevgisi var üzerinde.

Erdoğan'ı deviremezsiniz çünkü onun üzerinde kirli savaşta evladını kaybetmeyen, bağrına basan, yüreğinde ılık ılık sevgi coşan asker analarının ve Kürt nenelerin duaları var.

Gazze bombalar altında ezilirken, ümmetin yetimleri Filistinliler İsrail bombalarıyla öldürülürken onlar için feryat eden, isyan eden, dünyaya 'bu katliamdır' diye haykıran tek lider Erdoğan'dı.
Ümmetin yetimlerine sahip çıktı. Gazze'ye bir hastane açtı. O bombardımanda yaralanan, sakat kalan Filistinlilerin rehabilitasyonla hayata kazandırılmasını sağladı.
Meslek öğrendiler, hayata tutundular. Şimdi o hastanede tedavi edilen her gazi, her yaralı, her mağdur Erdoğan'a dua ediyor.

Erdoğan'ı deviremezsiniz, O'nun üzerinde ümmetin yetimleri Filistinlilerinin göz yaşıyla yoğrulmuş duaları var.

Mısır'a gittiğinde gösterilen ilgi ve sevgiye herkes şaşırdı. Elini uzatan herkesin dokunmaya çalıştı. Bir gün cunta darbe yaptığında, Mısırlı mazlumlar yine ona elini uzattı yardım için. Rabia meydanında katledilen masumlar için dünyada feryat eden tek lider oldu. Hiçbir liderin kendi ülkesinde olmayan biri için böyle gözyaşı döktüğüne şahit olmadı dünya.
Erdoğan'ın Esma için döktüğü gözyaşı ümmet aşkının göz yaşıdır.

Erdoğan'ı deviremezsiniz, Şehit Esma'nın annesi kızının mezarına her gidişinde göz yaşlarıyla beraber Erdoğan'a dua eder, damla damla semaya gönderir.

Erdoğan'ı deviremezsiniz,
Çünkü Suriye'de soğuktan titreyen yavruların derdi var yüreğinde. Onlara ulaşan her yardımda edilen dualar var üzerinde.
Orta Afrika Cumhuriyetinde katledilen Müslümanların yardım beklediği tek ülkenin, Türkiye'nin liderine kara Afrika'nın beyaz yüreklerinde muvaffakiyet için edilen dualar var.

Erdoğan'ı deviremezsiniz, çünkü Myanmar'a gelen her yardım kolisine 'Bismillah' diyerek el atan Arakanlılar, kendileriyle birlikte ağlayan o büyük liderin eşine,
dışişleri bakanına dua eden, rahmet okuyan Asyalının hüzünlü duası koruyor O'nu.

Erdoğan'ı yıkamazsınız,
Dalga dalga büyüyen bir ümmet bilinci O'nda vücut buluyor.O kimseye beddua etmez sadece dua eder.Dualar O'na yöneliyor, O'nu istiyor.

Erdoğan'ı devirmezsiniz çünkü O'nun gücü milletten gelir.

Erdoğan'ı devirmezsiniz, O'nun yüzü Mekke'ye, kalbi Ümmete dönüktür.

Duasında Müslümanlar vardır, mazlumlar vardır, mağdurlar vardır.

Bilin ki Erdoğan'la beraber bugün milyonlar bedduaya değil duaya durdu, bu yüzden bizi deviremezsiniz.

Ali Nur Kutlu
Yeni Şafak

Erdoğan'ı yıkamazsınız. O'nda anasının duası, şefkati ve merhameti var.
ve ben buna geçmiş yillarda Çanakkale - Altınoluk da şahit oldum..Tenzihe nenem çok mubarek bir insan idi...

Üst Alt