Engüzel ilahiler burada

kubilayhakan

Kurallara Uymadı
Üyemiz
İLAHİLER

ilahiler ve dinledikçe insana huzur veren insanı başka diyarlara götüren insanların beynin de başka düşünceler oluşmasını sağlayan dini islami konularda ve sosyal hayatın içinde insanları sakinleştiren hayatı daha iyi anlamayı sağlayan ve insanları gerçekten huzur vererek dinlendiren müzikli ve müziksiz hoş ve güzel müzikler ve söylemlerdir.

ilahiler müzikli ve müziksiz şekillerde sunulabiliyor. İlahiler insanları ve dinleyenlerini çok kolay bir şekilde etkisi altına alıp etkileyebiliyor.
Neden derseniz bu kelimeler bu ilahi sözler cümleler söylemler insanların kendisinden etkilenmesini büyüsüne kapılmasını sağlıyor.
Ben her zaman işten geldikten sonra islamiforumlar.net i açıyorum ve inernette o kadar çok olmasına rağmen genelde video görüntüsü olan ilahiler dinliyorum. Onlar beni yada tüm dinleyenlerini ve izleyenlerini etkiliyor ve beni baya sakinleştiriyor dinlendiriyor ve bana huzur veriyor.
Ben ilahiler dinlerken öyle hissediyorum. Bu sözler ne güzel sözler, bu cümleler ne güzel cümleler, islamiforumlar.net ne güzel site yarabbim.
Bende herkese tavsiye ederim. Hep düşüncelere dalıyorum dinlerken. Yaşadığım hayat bazen gözümün önünden geçiyor şerit gibi.
Dediğim gibi ilahiler insanı derin düşüncelere daldırıyor.

Evet arkadaşlar diyeceğim o ki ilahiler dinleyin huzur bulun sakinleşin. Hayata başka bir gözle bakın.
Ben dinleyeceğim zaman bir çok ilahiler sitesi var ama benim sizlere tavsiye edeceğim bir tek www.islamiforumlar.net var. Burada çok güzel ve bütün sanatçılara ait ilahiler dinleyebilirsiniz. İlahi bölümü linkini aşağıda veriyorum.
Sizde benim dediklerime ve söylemlerime hak verceksiniz. Benim yazdıklarımı okuyan tüm arkadaşların gözlerine sağlık. Sağlıcakla kalın. https://www.islamiforumlar.net/

İlahiler bölümü adresi : https://www.islamiforumlar.net/ilahiler-sarki-turku-ve-ezgiler/

zümra

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Zikrinden ayırma aciz kulunu
ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım benim
Düşünmez bükerim garip boynumu
ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım derim

Sevdanla yaşarır her zaman gözüm
Yanar yanar kül olur daim özüm
Başkası çıkmaz dilimden son sözüm
ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım derim

Başka tapacak yok yemin ederim