Dün ile Bugün arasında tek bir fark yok!

Sonsuzİfadeler

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bu yaşam tipi sadece bana mı özel bilemiyorum.Ancak günlerim çok anlamsız geçiyor.Büyük bir oranla da tüm yaz tatilim böyle geçecek.Ortalama saat 2'de falan kalkıyorum.Ardından bilgisayarın başına geçiyorum.Birkaç tane çok dolandığım forum sitesi var.Arada birde buraya geliyorum.Bir tanede online bir oyun oynuyorum.Bu şeyleri tekrar ederek ömrüm geçiyor.Bu hayat ritmi bana çok anlamsız gelmeye başladı.

Arkadaşlarım var.Ancak hiç benim kafama uyan bir insan yokmuş gibi hissediyorum.Kız arkadaşı olanlar var , takıldıkları insanlar var.Ancak buradan bir ablamız bana "Evcilik oynamaktan başka ne yapacaksın" demişti.Gerçekten düşündüğümde bu tip ikili ilişkiler çok anlamsız geldi.Erkek olan arkadaşlarımda tek bildikleri Playstation oynayıp , yemek yiyip , yürümekten ve karı kız işlerinden başka hiçbir iş yaptıkları yok.En yakın arkadaşımda çok yakışıklı bir çocuk.Bazen yanında kötü de hissetmiyor değilim.Yani bu kafalar da bana uymuyor.

Kendimi resmen aptal gibi hissediyorum.Bir tane kız var.Belki onunla ileride evleniriz dedim , ben onu beklerim dedim.Beklemekte çok zor , sabretmekte çok zor.En kötüsü de o kadar süre sabretsem bile sonuç ne olacak bunu bilememekte en az sabretmek kadar zor.Anlayacağınız hep derler ya Kafam çok karışık diye.Aksine benim kafam hiç karışık değil.Çünkü içi bomboş.Afedersiniz dana gibi yaşıyorum.

Düşünüyorum.Başka hayat tiplerine bakıyorum.Hiçbiri ilgimi çekmiyor.İlgimi çekebilecek tek bir insan var.Onunla evlenme ihtimalim de benim bu hayatta mutlu olma ihtimalim kadar zor.Şimdi hayatın çok kolay niye atarlanıyosun falan diyebilirsiniz.Ama size zor gelmeyen bazı şeyler bana gerçekten çok zor gelebiliyor.Bu benim zafiyetim mi yoksa yaratılıştan mı onu da bilemiyorum. kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba bu yaşlarda kendini böyle hissetmen normal...
Her traumadan ,her ayrılıktan sonra insanlar, bir süre hiç bir şey hissedemezler..her şey anlamsız olur..
kolay, kolay hiç kimseyi sevemezler...
Hani insanlar derler ya;öyle bir sarsıldım ki kendime gelemedim.
tekrar sevebilmeleri icin duygusal olarak kalbin hazır olmasi ve insanin İçindeki Yolculuktan sonra;
tekrar kendisine gelmesi ,kendisine dönmesi gerekir...yoksa kendisine gelemediği için beden kafesi BOŞ-tur...

İNSAN SEVDİKLERINE HİC BIR ZAMAN KIZAMAZ SADECE KIRILIR Kİ! BU DA COK HASSAS BIR RUHİ MADDE ÖTESİ BİR OLAYDIR..
VE HER YARANIN, HER İNSANIN İYİLESME VE TEKRAR ESKİSİ GİBİ OLABILMESİ FARKLIDIR CÜNKİ HEPİMİZ
COK FARKLI RUH VE DUYGU YAPISINI TASIMAKTAYIZ..
BİLDİĞİNİZ GİBİ YANIKLARDA 1.-2.-3. DERECEDE ASAMADA DENIR YANIK VUCUD
YANIGININ DERINLIGINE GÖRE ÖLÇÜLÜR VE İYİLESME SÜRECİ KENDİNE GELME ONA GÖRE DEĞİŞİR...

Ben kendime gelemiyorum. Sen beni bana getir Ya Rab.
Ya Rabbi yazdıklarımı yapmayı,yaptıklarımı yazmayı nasip et.
Sana hakkı ile bir mümin olmayı nasip et.Amin
Bunlar'da Geçer ya Hû .

acilangul1

Sonsuzİfadeler

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkür ederim.Allah razı olsun.Ne zaman derdimizi paylaşsak bir dolu paragraf yazı yazıyorsun.Ellerin dert görmesin.

Üst Alt