Dua ederek boy uzar mı?

BenjaminB

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Boyum kısa olduğu için psikolojik olarak rahatsız hissediyorum.Ve yaşıtlarımda dalga geçiyor.Dua etmekle boy uzar mı?Böyle dualar uygun mudur?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Dua herşeye kadirdir. Duanın sonucu Allah c.c nün takdirindedir. Duanın yanında isteğine ulaştıracak sebeplere müracaat etmek lazım.

Ashab

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Başlığı gördüğümde tebessüm ettim ? Allah iyiliğini versin
Sen ondan iste o çok cömertir kullarına karşı çok şefkatli ve merhametli olandır. Bu istediğini sana vermemesi mutlaka bir hikmeti vardır
Hikmetini bilemediğimiz birçok nedenler vardır bizi bizden daha iyi bilen bir Allah.
Onu tanıdığımız da kulluğumuz daha güzel ve ona karşı hayalı oluruz onu tanıdıkça ona onun istediği şekilde ibadet ve istekte bulunuruz
Allah'ın Resulü derdi ya sav ayakkabılarınızın bağı kopsa bile Allah'tan isteyin..
Biz ne kadar Allah'tan isteyince Allah c.c bundan hoşnut olmaktadır. İstediğin şeyi elde edemeyebilirsin. Hikmetini bilmediğin seni bulursa belki senin için bir istidrac olur yavaş yavaş Allah'ın azabına duccar olursun sana verilmeyen ahirete intikal ettiğinde verilir Allahualem,,

Efdal Ebu İkrime

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
olur ama biraz uğraş ben işe yarar bir yöntem biliyorum barfiks demirine günde 20 defa düşene kadar ard arda asılmak
bu yöntem uzatır insAllah en kötü postürünü düzeltir ki o da biraz uzatır

Üst Alt