Doğum günü mesajları

suskun

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
kısa doğum günü mesajları, Doğum Günü Sözleri,anlamlı doğum günü mesajları,doğum günü mesajları arkadaşa,sevgiliye doğum günü mesajları,doğum günü mesajları kardeşe,komik doğum günü mesajları,doğum günü şiirleri,doğum günü mesajları dosta
Yeni yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin... Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun... Rabbimden dilerim O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun... Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın... Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır... Sen benim hayat ışığımsın... Varlığımın gücüsün, doğum günün kutlu olsun...

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin... Seni Çok Seviyorum.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin... Nice Yıllara.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir... Bir dakika için yaşamını ve seni düşünen biri olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol... Bu mutluluğun her zaman sürsün... İyi ki doğdun... Nice mutlu yaşlara.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun sevdiceğim.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.
dogumgunumesaji.jpg

İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim... Nice yıllara.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin... Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor... İyi ki doğdun her şeyim.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın... Benim mesajım diğerlerinden farklı çünkü her harfi sevgiden oluşuyor... Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın... İyi ki doğdun, iyi ki varsın...

Bugün yanında olmayı çok isterdim... Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum... İyi ki doğdun... Nice yaşlara...

Hmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum... Dur bakayım.. Dur dur buldum :) Doğum günün kutlu olsun...

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum... Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum... Mutlu yıllar...

160 karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor... Seni seviyorum.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için... Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun... Doğum günü hediyen olarak sana kalbimi veriyorum, artık kabul etmek veya etmemek sana kalmış.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj... Seni çok seviyorum, İyi ki varsın...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin... Doğum günün kutlu olsun...

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, neşeni hiç yitirmezsin... Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir... Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin... Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun...

Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata... Hep sevgiyle mutlu yaşa... Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara.

Tonton bir nine olduğunda, sandalyene oturup eski günlere daldığında, iyi ki yaşamışım diyeceğin güzellikte bir hayat geçirmeni dilerim... Yeni yaşının sağlık, huzur ve başarı getirmesi dileklerimle.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var... Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin... Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun... Nice yaşlara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır... Yeni ışığın kutlu olsun...

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun...

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun mutlu yıllar...

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun... Nice yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Flupp! Bu bir sms sürprizi... Sana şans getirmek için burada... Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile... Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim... Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana gülmek çok yakışıyor... Daha nice mutlu yıllara...

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol... İyi ki doğdun...

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun... Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan... Bil ki unutulmadın... Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm isteklerini vermesini diliyorum... Doğum günün kutlu olsun...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daim var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin... Bugün beni göremezsen de bil ki yanındayım... Doğum günün kutlu olsun... İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir... Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin... İyi ki varsın ve iyi ki doğdun...

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle; nice yıllara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata... Hep sevgiyle yaşa... Nice yaşlara.

Dilerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın... Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin... Doğum günün kutlu olsun.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim... Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum... Nice yıllara.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim... İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın... Mutlu yıllar.

Farkında mısın bir yaş daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın... İyi ki varsın, İyi ki doğdun.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun... Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun...

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Bana ne kadar kızsan da seni yine de çok seviyorum... İyi ki doğdun

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle; Doğum Günün Kutlu Olsun...

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun... Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin... İyi ki doğdun, iyi ki varsın...

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbinden geçen tüm isteklerini vermesini diliyorum... Doğum günün kutlu olsun...

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim... İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun... Hep birlikte nice senelere... Doğum günün kutlu olsun...

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem... Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması... Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun... Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum... Nice yaşlara.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun... Yeni yaşın kutlu olsun...

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin... Doğum günün kutlu olsun, nice senelere...

Yaşa... Sev... Gül... Bunlar eksik olmasın yaşamında... Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun... Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır... Kabul edilip edilmemesi önemli değildir... Önemli olan duyguların ifade edilmesidir... Doğum Günün Kutlu Olsun.

DEVAMI ALTTAKİ MESAJDA
okisareti.gif

suskun

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
dinidogumgunumsj.jpg

Genç ömrünün baharında Rabbimden mutlu olmanı, her hayırlı günde beni iyilikle anmanı temenni ederim.

İlahi izinle bir yılı daha bitirdin, yeni yaşında Rabbimden sana güzellikler dilerim.

Ruhunun güzelliği,yeni yaşında bizleri aydınlatsın. Ömrün bereketli, yarınların huzurlu, akibetin hayır olsun.

Bir yıl daha bitti. Rabbim senin aydınlığını cümlemize nasip etsin. Doğum günün kutlu, geleceğin mutlu olsun İşAllah.

Hayırla doğdun, hayırla yaşadın, günümüzü, gecemizi aydınlattın. İyiki doğdun, iyiki varsın. Doğduğun güne şükür olsun.

Rabbimin izniyle bugün dileklerin gerçek olsun. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak'dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da ruhundadır. Hayatının bundan sonrası ruhunun güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Cenab-ı hak bundan sonrakı hayatınızı da mubarek etsın. Dogumunuzun sene-ı devrıyesını tebrık ederız. Nıce mutlu yıllara…

guneşin pembeliğiyle doğanın saflığıyla süzülen herkese nasip olmayan mutluluk denen o guzel duygunun hep seninle olması dileğiyle. doğum günün kutlu olsun.

Üst Alt