derdim büyük

nikden

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam. Çok büyük bir derdim var kısacası benim bir sırrım var ve bu sır beni gündengüne hasta etmeye korkutmaya başladı. Elimden tesbih düşmüyor, sürekli Allaha yalvarıyorum bana yardım etmesi için. Ne gecem belli ne gündüzüm günde bir iki saat uyku ile dolaşıyorum ve sırrımın ortaya çıkacağı o felaket gününün senaryoları kafamda tilki gibi dolaşıyorlar. Psikolojik destek alabilirim aslında ama kesinlikle o ilaçları almak istemiyorum ve bu yüzden psikiyatriste gidemiyorum. Ve çok yakında bu dert yüzünden öleceğimi düşünüyorum. Çok çok dua ederken bu site denk geldi hayatta hiçbirşey tesadüf değildir.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli Gunler Kardesim..
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, 'Benim büyük bir derdim var!' deme, derdine dönüp 'benim büyük bir Rabbim var!' de.

anladigim kadar bu SIR ve Vicdan azabi sizi cok daraltiyor..
Ney ve hikayesini bilirmisiniz?
Bu bir hakaye ama her hikayeden kendimize bir hisse cikartiriz...
Bu, neyin var olusuyla ilgili bir hikayedir
Bir gün Hz. Muhammed, damadi Hz. Ali’yi yanina cagirip ona bir sirrini vermis Hz. Ali bu büyük sirrin üzerindeki agirligina dayanamiyor, baskalarina da anlatmak istiyormus Sonunda bir gün bir kuyunun basina gelmis ve basini kuyunun icine egerek Hz. Muhammed’in bu esrarli sözlerini tekrarlamis..
Daha sonra Allah bu kuyuda son derece uzun bir kamis yaratmis Ordan gecmekte olan bir coban da bu kamisin ucunu keserek kendine bir saz yapmis Bu cobanla bir gün karsilasan Hz. Muhammed, Hz. Ali’ye söyledigi sirlarin cobanin kamisindan ciktigini duymus ve Ali’nin sirrini tuttugunu anlamis. Hz. Ali, yaratilan mucizeyi görünce de Hz. Peygamber’e olan bagliligina sükretmis..

Sustum ! yanaklarımda birikti SIRRIN ve Vicdanimin Gözyaşı., .Sukütumu en güzel dua'm eyle ya ilahi..huzuruna Kul HAKKI ile gitmemi nasip eyleme...
Sır ağır gelir insana,SIRR-i sahibine vermeli...

her insanın kendi içinde olan saklısı vardır. olmalıdır da. bazı şeyler kişide gizli kalmalıdır, bir özeli olmalıdır. işte o bilmediğimiz sırlar yüzündendir kimseyi tam olarak tanıyamıyor oluşumuz.
eger sizin sıriniz sadece Sizin ile ilgili ise Sizin ile topraga gitsin ..
GÖZYAŞINDA MANEVİ BİR SIR VAR İNSAN AĞLAYARAK RAHATLAR...
Ağlamak, irade dahilinde değildir, insan istediği zaman ağlayamaz. İnsan yalandan güler; ama yalandan ağlayamaz. Yüreği yanacak ki gözünden yaş gelsin. Bazı hadiseler karşısında ağlamamak için çok direndim. Tam tersine hıçkırarak ağladım.
Ağlamak istiyorsanız ağlayın!SIRRINIZI Allah a soyleyin onun ile paylasin...Sir icinde bir SIR mana icinde bir MANa vardir...

yok baskalarini da kapsiyorsa KUL HAKKINA giriyorsa sonucu ne olursa olsun Sahibine soylemeden ic huzuru bulamazsiniz..Vicdaniniz sizi Rahat BIRAKMAZ...
Hayirli gunler...Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...

nikden

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkür ederim kardeşim. sırrım sadece benimle alakalı rabbim bana yardım edecektir inanıyorum.Allah razı olsun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sirriniz sadece Sizin ile ilgilisi ise ins.. bunlarda gecer Ya Hu..
ALLAHİM nefsim ile savaştayim bana güç ver,Kuvvet ver SIRRI-ma sahip cikmaya takat ver amin...
Lâ Havle Velâ Kuvvete illa billah..
acılara sabret . Çünkü onlar seni kahretmek için değil ;sınamak terbiye etmek kemale erdirmek için gelirler ;
Hem de geçicidirler ebediyen kalmayacaklar . İmana ve ümide sarıl...
Bil ki hiçbir gece ebedi değil ; her karanlığın sonunda bir aydınlık saklıdır ..
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt