Denge 99

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
BU SATIRLARI YAZMADAN EVVEL DÜNKİ DUYGULARIMI YAZMAK İSTİYORUM. BİR KARDEŞİMİZ DÜŞÜNDÜKLERİNİ İFADE ETMİŞ. KENDİ İÇ DÜNYASINDA İNANDIKLARINI MESİH YADA DECCAL ADLI KONU İLE SAYFALARA DÖKMÜŞ. YAZIYI OKUDUĞUMDA O YAZIYA CEVAP YAZMA ARZUSU BENİ HEMEN KUŞATTI. SONRA ÜZÜLMEME RAĞMEN CEVAP YAZMAKTAN VEYA ONUN KALBİNİ KIRMAKTAN KAÇINDIĞIM İÇİN VAZGEÇTİM. FAKAT BU GÜN SİTEYE GİRDİĞİMDE O YAZILARIN SİLİNDİĞİNİ GÖRDÜM . ÖNCE O KARDEŞİM ADINA ÜZÜLDÜM KENDİSİNİ BİR KARDEŞ OLARAK KENDİSİNİN VE SİTEDEKİ KARDEŞLERİNİN ÜZELECEĞİ KONULARI YAZARAK HEM KENDİLERİNİ HEMDE SİTE SAKİNLERİNİ MÜŞKÜL DURUMDA BIRAKMANIN BİR ANLAMIYOK. DÜŞÜNMEDEN YAZILAN FİKİRLERİN BİZİ GETİRDİĞİ NOKTA ORTADA .ŞİMDİ 1 AY EVVEL SİTEYE YENİ BİR ÜYE DAHİL OLDU . YAZILAN KONALARA KİŞİLERİ EDEP VE ADAPTAN YOKSUN KİŞİLİKTEN BİR HABER OLAN BU ŞAHIS SİTEDEKİ KONULARA GİREREK HAKERET DOLU SÖZLERLE ARKADAŞLARI RAHATSIZ ETTİ . KENDİSİNİ O ZAMAN YAZILARIMLA UYARDIM . BU BENDE BİR İZ BIRAKTIKİ BİR MÜDDET SİTEYE GİRMEDİM VE YAZMADIM. ŞİMDİ ZAMAN ZAMAN GİRİP YAZMAYA ÇALIŞIRKEN O KİŞİ GÖREMİYORUM . BU TİPLER İSLAMİ SİTELERE SANKİ KASITLIMI GÖNDERİLİYOR BİR ANLAM VEREMEDİM . AMA MESİH VE DECCAL KONUSUNU SİLEN KARDEŞİMDEN ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM. AYRICA SEVGİYLE HERKESE YAKLAŞARAK FITRATINDAKİ GAFLETİ DÜZELTECEĞİNİ DÜŞÜNEN GÖNÜL SIZIM KARDEŞİMİDE BİR AĞBEYİ OLARAK UYARIYORUM BU HUYUNDAN VAZGEÇ SADECE DOĞRUNUN YANINDA OL . KİM OLURSA OLSUN İSTER PADİŞAH İSTER SULTAN. GÖNÜLLERDEN SÜZÜLMEDİKÇE İNSAN OLUNdayi;.:MAZ RUHUL EMİN.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah RAZI olsun Denge 99 ben ise bazen Denge 101 de oldugunu hissediyor ve yasiyorum...1 arasindaki hicligimi yasiyorum!
Mubarek aslinda Sizin tam olarak ne demek istediginizi anliyamadim..ama sundan eminim ki samimiyet ve ihlasli bir HalkGonul Dost nasihattidir..Eyvallah...
Benim de bir siarim var gerek yazdiklarim gerekse tessekur edip okuduklarim gercekten inandiklarim dir!!
Dun O kardesimizin bir yazisini anca ust bolumunu okumaya vaktim olmustu..cunku oglusumu Yaz kampina goturmek uzre idim..
dedigi su idi "
Deccal başkan George W. Bush, 11 Eylül 2001 tarihinde düzenlenen saldırıları kendi hazirlayip ,kurmus, tatbik etmis ve sonunda muslimanlar yapti diye cok buyuk bir oyun oynamistir..
seklinde idi...
inanin artik bunu onlarda biliyor..gercekleri bildikleri halde inanmak istedikleri gibi inaniyorlar!ve Bizim burada muslimanlarin eski rahati, guvenligi, huzuru, ozgurlugu kalmadi...
Muslimanlara teror damgasi vuruldu..! Bu damga arkasindan Irak ve orta doguya saldirmak masum insanlari katl etmek icin KILIF uydurulduguna inaniyorum...“11 EYLÜL'Ü GEREKÇE GÖSTEREREK 2001 YILINDA AFGANİSTAN'I İŞGAL ...ettiler..
bebegini emziren anneyi bile katl ettiklerini kendi gozlerimiz ile sahit olduk..
ana sutu yerine kan ve insan cesedi kokan bir bebekleri gorduk!
Obama da hic bir sozunu tutmadi...diye devam ediyordu..
iste o yuzden o Yaziyi begendim butona bastim..
Allahu alem..Rabbim her seyin gizli, sakli ve kalplerde olani da bilir...

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allahın rahmeti üzerimize olsun. Bizim derdimiz zalimlerin karşısında hakikatı tebliğ etmektir. Islamiyet layik olduğu yere mutlaka gelecektir. çünki artık kainatın mürşidi allahtır. Eyer şahsı manevi kapılarını zorlayıp. Nefislerini ön pilana çıkaranlar allahın ehadiyeti ile yüzleşmek zorunda kalacaktır . Ya allah yada kul . Mülkün sahibi belli ise gaflete düşmeyelim . Benimki seni latifçe bir uyarı idi . Yorgun gönlüne birde bizi ekleme biz burda sizlere duacıyız aeo.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allahın rahmeti üzerimize olsun. Bizim derdimiz zalimlerin karşısında hakikatı tebliğ etmektir. Islamiyet layik olduğu yere mutlaka gelecektir. çünki artık kainatın mürşidi allahtır. Eyer şahsı manevi kapılarını zorlayıp. Nefislerini ön pilana çıkaranlar allahın ehadiyeti ile yüzleşmek zorunda kalacaktır . Ya allah yada kul . Mülkün sahibi belli ise gaflete düşmeyelim . Benimki seni latifçe bir uyarı idi . Yorgun gönlüne birde bizi ekleme biz burda sizlere duacıyız aeo.

Allah RAZI olsun mubarek.. Sizin her yazdiginiz bana cook onemli.. zamaninda beni buyuk bir SIKINTIDAN kurtulmama vesile olmustunuz...
Bizim derdimiz zalimlerin karşısında hakikatı tebliğ etmektir. Islamiyet layik olduğu yere mutlaka gelecektir..
insallahu Rahman...
Mülkün sahibi belli ise gaflete düşmeyelim ...aynen mulkun tet yegane Sahibi O cc. dir..bundan hic suphe yok!!
Dualariniza bil mukabele.. ama dun o yazan kardesimizin yazilari silinmeli mi idi birakilmali mi idi diye ben aynen firariyim kardesim gibi bir an celiskiye girdim..cddvb..
Firariyim kardesim Gonul Dostum beni de kendinize benzetiyorsunuz haberiniz ola!!
uzum uzume uye uye ye baka baka..celiskiye girermis..sırıtık.:,
:.

Mubarek Su konuya bir bakarmisiniz lutfen? beni bu dertlesme bolumunde yanliz birakmasaniz iyi olacak..
bu dertli muhacir kendi derdini cozemez iken baskasinin derdine nasil derman olayim ki?

https://www.islamiforumlar.net/gonulden-gonule-dertleselim/24660-sigmadi-gonlum-hicbir-yere.html

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Emeğinize sağlık hocam verdiğiniz bilgiler için allah razı olsun,
Forumda rahatsızlık duyduğunuz yazı veya foruma uygun olmayan bir konu paylaşımı varsa bize bildirmeniz yeterlidir hocam rahatsız edici, uygunsuz ve asılsız konulardan üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz rahatsız olmasınlar.
malumunuz bizler konuları incelerken arada gözden kaçanlar illaki vardır.
a.e.o.

Üst Alt