Değerli kardeşlerim

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamunaleyküm islamiforumlar.net aile breyleri,
bugünlerde bazı nedenlerden dolayı bir müddet sizlerden uzak kalacağım için üzgünüm,
yo hayır yaramaz birşey yok sağlığım sıhatim hamd olsun yerinde çok şükür, sadece biraz işim var,
gidip gelememek, gelipte bulamamak var hepiniz hakkınızı helal edin, benden yana helal olsun,
BEN SİZLERDEN MEMNUN OLDUM, ALLAH(c.c.)'da SİZDEN RAZI OLSUN.

selam ve dua ile acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
b2.jpg

Ve aleykümu Selam.. islamiforumlar.net Siladaki Ailem formun
Yönetici-Admin den cok benim buraya ilk kez gelmeme vesile olan Din kardesim..Gonul Dostum!Guzel insan...

Bu Forumda belkide fazla aktif uye yok cunku insanlarimiz da yogun ve sadece sanal Alem degil her kesin kendince
kendi real..dunyasi, ailesi, Sevdikleri, Dunya messakati var..Hepimiz bunun Farkindayiz..
Hamd olsun hic birimiz klavye karşısinda monitör kadar bir pencere. de haps olmuyoruz..
Etrafımiz dört duvar yalnızlık diz boyu. Gün akşam olmuş akşam geceye dönmüş.
Yine yalnızlık yine dertlerinle baş başa kalmış bir vaziyette sadece Sanal da yasamiyoruz..
Hepimizin ailesi, Cocuklari, Torunlari var Onlardan Zaman calip burada harcamiyoruz..
Bu Forumda dikkatimi ceken her kes her sey kararinda.. Gece, Cuma vakitlerinde, hafta sonlari Uyeler bazen hic gorulmuyorlar bile oyle de olmasi lazim..
her sey denge ve ayarinda..Bunu yapmak zorundayiz yoksa
bu kez sanal Alemdeki Dostluklari kuralim!kurtaralım! derken gerçek hayatta ki Dost ve Sevdiklerimizi kaybedecegimizin Farkinda olmadigimi mi saniyorsunuz?

Malesef bir cok akrabalık bağlarını bakımsızlıktan yok ettik ! Ne doyumsuz akşam müsafirliklerini, bu yüzden iptal ettik!
Adminin Her an burda olun demiyorum..Tabiki Kendi Aileniz ve dunya isleriniz, Cevremiz, Yakin Dost ve komsulariniz var ama yine de her vakit buldugunuzda burada Bizler ile Gonul Dostlugunu yapsaniz Muhabbet etseniz olmaz mi?

evet Burada bulunan her uyenin masallahi var..her parmakta on marifetli sanki o yuzden Formumuz Hamd olsun bir cok kesime
Allah RIZASI icin verdigimiz hizmetten faydalanmakta...
Yani Bu Forumda her kesin kendine ozgu ozelligi, onemi ve yeri vardir!Olmazsa olmazsi Yoktur!
Adminim Bu Formun Manevi,Koruyucu Babasi Siz yine de sadece azz bir müddet uzak kalsaniz olur mu?qqww..kvvcc..
Bakin buraya ilk geldigimde Yazdigim ilk YAZIM...

"ben de yeni üye oldum inşallah kabul buyurursunuz. ...Muhacir ensar kardesligi muhabbetini Rabbim artirsin ins.
aslinda Efsane kardesimizin davettine nezaketten icabet ettim..kendisine de buradan tsk ederim..
Bana da sittenizde ve yureginizde yer var mi acaba?
yeniyim.. unutmayin.. bazi hata ve yanlislarim olursa uyarin beni kardeslerim..
burada da olmaktan ziyadesi ile memnunum..
sittenize baktim.. masa/Allh cookk guzel.. ilmi.. dini.. suurlu tam bir gonul..dergahi gibi...
ve yazilarimda bazi harflerin farkli sekilde yazilirsa mahzur gorun.. cunku bulundugum okyonuslar.. otesindeki pc sisteminde bazi Turkce harfler yoktur..
ben kimi yim?Diyar-i Gurbette bir cobanim.. hamd olsun..
GEL HEY GÖNÜL DERGAHA ..DOST MEKANINA BIR VARALIM dedim...:maasallah:dgüüll,."

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, Önce iş ve sorumluluklar ondan sonra forum. Allah kolaylık versin usta, İnşAllah kısa zamanda işlerin hayırla sonuçlansın. Varsa bütün haklar benden yana da helal olsun. Görüşmek üzere.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam, Önce iş ve sorumluluklar ondan sonra forum. Allah kolaylık versin usta, İnşAllah kısa zamanda işlerin hayırla sonuçlansın. Varsa bütün haklar benden yana da helal olsun. Görüşmek üzere.
Aynen Baskanim..Biliyorsunuz biraz merakli ve her seyi gozlemliyen bir YAPIM var!
Birde Farkli Mekan ve zamanlarda oldugum icin sizde gece Yarisi oldugunda bizde aksam ve Ben is yerimde Aksam nobettinde olurum cogunlukla..
ve Bazen can SIKINTISIN-dan farkli islami forumlara girdigimde..aman Allahim cevre ici yani O An Forumda olan insanlar gordugumde cook uzulurum!Bu insanlarin Sorumlu olduklari aileleri yokmu?Gece Vakti, Sabaha dogru Bu insanlarin Forumda ne isleri var.. demek ki gece sabaha kadar forumda oturan Yarin butun gun uyuyanlar olmasin.. peki bu insanlarin cocuklari yoku Cocuklar enerji dolu onlar Anne, baba ile oynamak isterler! ilgi, sevgi beklerler...
iste Hamd Olsun bizim Forumda Bu Yok.. Her sey Dengeli ve olcullu...
Benim de Yazdiklarim cogu ufakligimin okulda veya uykuda veya benim is yerimde oldugum zamandir...
Önce iş ve sorumluluklar ondan sonra forum. Allah kolaylık versin ..ins. Hakkimiz Helaldir.. ama Vakit buldukca Seni Gonul Dergahinda Bekleriz ins.Selamet ile Hayra kalin...
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
selamunaleyküm dostlarım Gönül sızım ve serdar kardeşim sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim,
Foruma girince forumda daha önce açılan siteler (üyelik) paralımı konusu aklıma geldi, hakketten paralıymış hemde ücreti tring diye peşin ödeniyorsırıtık.:,
fazla vaktim yok dostlar süre yeterse foruma bigöz atıp kaçıcam, Belki Pzt, belki pzt,iden de erken görüşmek üzere hepiniz allah'a emanetsinizkgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam..bir sey degil!Kavusturana Hamd olsun.. Tabii Dun Cuma Arefesi bugunku guller Forumda kime gelsin konusunda Size Guller gondermistim Muhabbet kokusunu alip geldiniz.. cook sukur...vvcc..
Uyelik Forumlar parali mi bilmem.. ama hani Size bahsetmistim ya geldigim O islami Sohbet formun Sahibi benden Forum adina para almisti ya Mayis da Zaten verecektim demisti.. Mayis ayi geldi de geciyor.. 3 gun sonra mubarek 3 aylara da girecegiz halen o kisi Benden Formu ve Allah Rizasini alet ederek aldigi yuklu parami geri vermedi..
olsun.. fark etmez.. insan ne yaparsa kendine yaparmis.. Yetim Kul hakki ile Rabbinin huzuruna cikmaya korkmuyorsa bana hava hos..
Neyse Hosgeldiniz Adminim....:tamam:.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleykum Selam..bir sey degil!Kavusturana Hamd olsun.. Tabii Dun Cuma Arefesi bugunku guller Forumda kime gelsin konusunda Size Guller gondermistim Muhabbet kokusunu alip geldiniz.. cook sukur...vvcc..
Uyelik Forumlar parali mi bilmem.. ama hani Size bahsetmistim ya geldigim O islami Sohbet formun Sahibi benden Forum adina para almisti ya Mayis da Zaten verecektim demisti.. Mayis ayi geldi de geciyor.. 3 gun sonra mubarek 3 aylara da girecegiz halen o kisi Benden Formu ve Allah Rizasini alet ederek aldigi yuklu parami geri vermedi..
olsun.. fark etmez.. insan ne yaparsa kendine yaparmis.. Yetim Kul hakki ile Rabbinin huzuruna cikmaya korkmuyorsa bana hava hos..
Neyse Hosgeldiniz Adminim....:tamam:.
brrvoaynen öyle güllerin kokusunu aldımda geldim teşekkür ederim güller içinkgüll.., :)
ohooo merak etmeyin kardeşim allah'ın Mayıs,ı bitermidfgtn
Hoşbuldum kardeşim allah razı olsun ama malesef azsonra paralı ikinci süre,m doluyor. a.e.o

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Selamun Aleykum ve tekrardan Hosgeldiniz Adminim...
artik Siz geldiniz ben cikabilirim....:tamam:.
YURTTA SULH CİHANDA SULH..FORUMDA SULH VE BARIS artik sizden sorulur..OSMANLININ TORUNU..olan Adminim...dayi;.:

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Selamun Aleykum ve tekrardan Hosgeldiniz Adminim...
artik Siz geldiniz ben cikabilirim....:tamam:.
YURTTA SULH CİHANDA SULH..FORUMDA SULH VE BARIS artik sizden sorulur..OSMANLININ TORUNU..olan Adminim...dayi;.:
Vealeynaaleyküm selam kardeşim hoşbuldum inşallah.
Ve şimdilik tekrar allaha emanet olun bugünkü sulh şimdilik bukadar devamı inanın nezaman bende bilmiyorum iş uzadıkca uzamakta ama fırsat buldukca gelir kontrol ederim inşallah.

ac59fknefes.jpg
ac59fknefes.jpg

Üst Alt