Cocuk mu Kandiyiyon

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
oglusumu bugun islami okuldan aldim camiye dogru cuma icin giderken her kes selam verince ona dedim ki
Masallah berekellah oglum!Seni ,yaramazligini ve merakli melahatligini herkes taniyor...sırıtık.:,
O da Tebbesum etti Anne beni seviyonmu ki diye sordu ben de cook seviyorum dedim O da ne kaday seviyon ki...
aboow Adnan oktari da gectin diye gulustuk...cddvb..
ins. bu yaz 6 yasina basacak.. gecenlerde onu mahallemizdeki parka goturdum.. ehh burasi gocmenler ulkesi...
parkta Hindistanli kucuk bir KIZ cocugu ile oynamaya basladi.. kizin cantasinin ustunde Buda ve taptiklari inek resmi vardi..
Oglusum sordu Bu ne ?KIZ dediki bu bizim Tanrimiz.
oglusumda cocukmu kandiyiyon ! o coban ile inek iste..dfrt..
beni bir gulme tuttu..
Kiz da inegi gosterek bu bizim tanrimiz dedi..
oglusumda yahu bu inek iste goymuyon mu? Sana gozluk lazim deyip kizdan uzaklasti...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Forum kuralları arasında konulari tekrarlama ile ilgili bir yasak var mı yok mu,bütün forum üyeleri gibi bende forum kurallarını okumadığım için bilemiyorum sahi gercekten Forum kurallarini admin ve yoneticiden baska okuyan olmusmudur acaba diye merak ediyorum.....sırıtık.:,sırıtık.:,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Gecen Sene 12 yasindaki Manevi KIZIM ile burada Bulunan
Kadiri cerrahi tekkesine gittik...bir arkadasim ile gorusecektim.. Seyh efendi kerametlerden bahsediyordu.. neyse sonradan eve geldigimizde kizim bir soz soylemisti aglarmisin gulermisin?aassd..

"Tabi anne Evliyalar anlatınca Keramet oluyor ben anlatinca sacmala,komik oluyorsun diyor beni SUSTURUYORSUN...."sırıtık.:,sırıtık.:,

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Forum kuralları arasında konulari tekrarlama ile ilgili bir yasak var mı yok mu,bütün forum üyeleri gibi bende forum kurallarını okumadığım için bilemiyorum sahi gercekten Forum kurallarini admin ve yoneticiden baska okuyan olmusmudur acaba diye merak ediyorum.....sırıtık.:,sırıtık.:,
harikaa
Birçok forumlarda özellikle islami sitelerde kuralları yöneticiler yazar, ve sizin dediğiniz konuları tekrarlama, yani başka sitelerden daimi bulunduğun siteye konu aktarmanın yasak olup olmadığını soruyorsunuz, hayır bu yasak değil çünki bilgi paylaştıkca değer kazanır, ama, örneğin burada bir konu açılmış ve ben o konuyu görmemişim veya forumda arama yapmadan aynı konuyu açmışım, işte bu konu tekrarı sınıfına girer onedenle benzer konu tarafımdan anında silinir,:D
mesela örneğin siz bazı bölümlerde yazdığınız yazının aynısını başka bölümlerde,de yazıyorsunuz ama benim gördüğüm benzer yazılarınız anında uçuşa geçiyor, görmediklerimse uçuş saati gelene kadar duruyorçook kommiik
Mesela forumlarda flood yani ardarda cvp yazmakta yasak ama biz şimdilik bunu görmemezlikten geliyoruz,
eğer,ki flodd yasağını uygulayıp cevapları birleştirmiş olsak bu liderlik hevesimizi kursağımızda bırakırislikcalan

Forum kurallarına gelince; kuralları biz yazdığımızla kalıyoruz pek okuyan olduğunu sanmıyorum hatta bazı yerlere girdiğimde ben bile okumuyorum,da gerek yokki çünki onları yazan kimdfgtn

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
harikaa
Birçok forumlarda özellikle islami sitelerde kuralları yöneticiler yazar, ve sizin dediğiniz konuları tekrarlama, yani başka sitelerden daimi bulunduğun siteye konu aktarmanın yasak olup olmadığını soruyorsunuz, hayır bu yasak değil çünki bilgi paylaştıkca değer kazanır, ama, örneğin burada bir konu açılmış ve ben o konuyu görmemişim veya forumda arama yapmadan aynı konuyu açmışım, işte bu konu tekrarı sınıfına girer onedenle benzer konu tarafımdan anında silinir,:D
mesela örneğin siz bazı bölümlerde yazdığınız yazının aynısını başka bölümlerde,de yazıyorsunuz ama benim gördüğüm benzer yazılarınız anında uçuşa geçiyor, görmediklerimse uçuş saati gelene kadar duruyorçook kommiik
Mesela forumlarda flood yani ardarda cvp yazmakta yasak ama biz şimdilik bunu görmemezlikten geliyoruz,
eğer,ki flodd yasağını uygulayıp cevapları birleştirmiş olsak bu liderlik hevesimizi kursağımızda bırakırislikcalan

Forum kurallarına gelince; kuralları biz yazdığımızla kalıyoruz pek okuyan olduğunu sanmıyorum hatta bazı yerlere girdiğimde ben bile okumuyorum,da gerek yokki çünki onları yazan kimdfgtn

Tessekurler anladim.. ama Tarihte bir seyi okumadan imza atan tek millet oldugumuzu saniyorum...çokk kommikk

Üst Alt