• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

cin

A

aygul

Kayıtsız
Misafir
saat 4 sularında rüyamda bir eve gidiyordum siyah çantam ve babatlerim vardı siyah pantolon üstümde mavi gömlek bulunmaktaydı. aniden annemin yanına gitmek istedim bir eve girdim ama arka balkondan güya annem o evdeymiş annemi sordum yok dediler 2 kız vardı gülümsediler sonra tam evden çıkarken biri kolumdan tuttu ve konuşamadım etrafım karardı bismillahirrahmanirrahim demeye başladım her ne kadar konuşamasamda içinden söyledim dışımdan da gözümü açtığımda yataktaydım gittim su içtim geldim sonra tekrar uyudum bu seferde anneannemin eski evindeydik yine aynı kişiler yine aynı olay bu sefer evden çıkabildim tam kaçarken çantamın ve ayakkabılarımın evde olduğunu hatırladım geri döndüm o kız çantamı evin dışına attı ayakkabılarımı da evin içine eve ayakkabılarımı almak için girdim allahım rüyamda bile korkuyordum tam kapıdan bahçeye girdim bu sefer gözlerim karardı bağırdım yardım edin diye duyan olmadı bir şekilde tekrar evden kaçtım ama nasıl çıktığımı hatırlamıyorum sonrasında bir erkek uzun boylu ama yüzünü hatırlayamıyorum onunla yürürken o da aynı şeyleri yaptı yine beni eve götürmeye çalıştı bana dokunduğu an hiç bir şey yapamadım sadece bağırdım etrafımızdan geçen insanlar yardım bile edemedi tam kolumu bırakınca yola atladım bu sefer de bir kamyon bana çarptı ama yaşıyordum bir cadde sonra beni bıraktı tam kurtuldum derken bu adam bana koşmaya kakltı bende koştum sanırım okul çıkışıymış bir kaç gence yalvardım yardım edin kurtarın beni polisi arayın diye alllahtan onlar beni duydu adamı dövmeye gittiler en son o evin köşesinde dayak yiyiyordu beni de o gençlerin arasındaki kızlar kurtardı teyzeme bıraktılar ağladığımı hatırlıyorum sadece o kadar lütfen yardımcı olur musunuz ?

Üst Alt