çarkçı kemala 1kg armut hediyem olsun

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
çarkcı kemale 1 kğ armut hediyem olsun

Selam güzel insanlar. 25 yıldır siyaset dünyasından uzak bir hayat yaşadım ve son 15 yıldır hiç bir partiye oy vermedim . Kendimi ilahi ilimlere vererek .hayatımı temiz tutabilmek için nevsimle mücadeledeyim . Riyakarlığın ,yalancılığın en üst noktasında nefislerine tutunarak.halkı aptal yerine koymaya çalışan çarkcı kemal lakaplı muhalefet partisi lideri. Insandaki sabır taşını çatlatacak kadar utanmazlıkta pişkinlik sergilemesi . Ve halkiyetin önünde ona inanıp ardından yürüyenleri küçük düşürmesi bana bu satırları yazmak gerektini düşündürdü. Hiç bir partiye taraf olmadığımı en başta belirttim. şimdi devletin arşivinden bir belge çıkartılıyor ve bu belge başbakan tarafından televizyon kanalı ile halka okunuyor. Okunan belgede binlerce insanın katliamı ve sürgününde yapılan haksızlık ve zulmün hakikatı anlatılıyor. şimdi bu olay dersim olayları ve zülmün adresi devlet . Ve devleti o gün temsil eden chp yöneticileri. Imzalar ve belgeler devlet belgesi ile açık alarak meydanda . çimdi bu günkü chp başında olanlar nezaket kurallarında halkın yaralarını sarıp yıllar önce yaptıkları bu haksızlığı saracak sevgi tohumlarını ekmeleri yerine . Bu halkı aptal yerine koyup konularla hiç bir alakası olmayan bir partiyi suclaması utanmazlık ve pişkinliğin sergisidir. Sayın çarkcı kemal ve yanında beraber olan arkadaşlarınında bu zihniyetiniz değişmedikçe . Bu halkın bağrından sizlere ikram edecek armuttan başka bir meyva olacağını sanmıyorum afiyet olsun.

Üst Alt