Çaresizmisin?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Çaresizmisin?
Çaresizlik yok,en bitkin anında,hayattan tam kopma anında hatta artık köşeye sıkıştım bu çıkmaz sokağın sonu benimde sonum dediğin zamanlar içinden bir ses kopuyor yürekleri dağlaya ama sen duymuyorsun.Tamam artık çarem yok ölüpte kurtulsam dediğin o karanlık anda yüreğinden yükselen o sese kafandaki kulağınla değil gönlündeki,yüreğindeki kulağınla kulak verme zamanı geldi.Duy şimdi o sesi
İşte tam bu anda soğuk bir su ile abdest senin ahirette nurunu belirtecek ve o abdestle rahman ve rahim olan yaradanın [/COLOR]
O HUZURLU HUZURUNA VARIP
ben geldim ya hayy deyip boynunu büküp yaradana yanık gönülden kopan silahınla yani duanla ben acizim yarab deyip derdini anlatmalısın ve çaresiz değilim yarab ben sana teslimim demelisin…
Yaradanın merhamet kapısındaki tokmağı alıp eline yollar aşınsada yarab ben sana mecburum ben sana teslimim diyerek kapıyı vuracaksın.rahameti gazabını aşan rabbim merhamet kapısından eli boş çevirmez gönlü yaralı kulunu….
Şimdi yüreğimizdeki sesi dinlemenin vaktidir.Çaresizlik yok teslimiyet var varalım teslimiyetin tadına…
El açıp boynu bükük bir şekilde yalvaralım.Kurtar yarab beni bu çıkmaz sokaktan,çıkar beni bu karanlıktan aydınlığa yarab,vardır bana o huzurlu huzurda huzur tadını.Bu huzurlu huzurdan beni mahrum koyma yarab…
AMİN…
kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İman öyle bir çekirdek ki, bir kalbe düştüğü zaman orada filizlenir, neşv-ü nema bulur, çiçek ve yaprak açarak cennet meyveleri veren bir ağaç haline gelir.
İman ağacında binbir meyvenin çiçeği vardır...
Ümit çiçeği, sevgi çiçeği, şefkat, merhamet ve rahmet çiçeği, huzur ve sürur çiçeği, cesaret.. çiçeği,
ve sonuç olarak da ebedi saadet çiçeği açar. Bunların her birisi bir cennet meyvesini netice verir.
"Dünya saadetini isteyen imana sarılsın, ahiret saadetini isteyen yine imana sarılsın".

Allah imanımızı arttırsın, azaltmasın inş.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
evet her seyin tadini Yaradan Rabbim imanin tadini da var etmez mi?
Bize şah damarınızdan bile daha yakın olan, nereye gitsek yanımızda olan...
bizi gören ve gözeten, bağışlayan ve esirgeyen, aldığınız her nefesi, söylediğimiz her sözü...
içimizden geçirdiğimiz hayrı ve şerri bilen...
Rahman ve rahim olana inanip teslim olmanin..Nasıl bir tadı ..Haaz-i olmaz ki?
böyle bir Allah’ın (cc) kulu olmanın?tadina varmamizi cumlemize nasip etsin..
kgüll..,

Üst Alt