Bunalımdayım, kime anlatacağımı bilmiyorum.

kayıpadam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, "dök içini rahatla" bölümü olduğundan biraz serbest yazabileceğimi düşünerek böyle bir konu açtım. Benim sorunum, biraz farklı. Ne olduğumu tam olarak bilmiyorum. 30 yaşım var bir erkeğim. Şu ana kadar bir hayat kurmamadan mıdır, yoksa sürekli farklı-farklı yerlerde olmamdanmı bilemiyorum, bir türlü kendime çeki düzen veremiyorum. Sürekli birileriyle konuşma isteği doğuyor fakat kimle konuşacağımı da bilemiyorum. Asosyal değilim, tanıdıklarım, arkadaşlarım var. Fakat farklı bir durum bu. Şu cümlelerle doğru dürüst aktarabildiğimi de sanmıyorum. Neyse, umarım admin onaylar.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Dostum birileriyle daha once bu konulari konustunmu dertleri paylasmak azaltır olayından

Virus303

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bir sürü arkadaş, ıdeal bir eş ve mükemmel bir hayat ve daha fazlasını istermisin. Reklam gibi oldu biraz. Yo yo dalga geçmiyorum. Senin o içindeki boşluğu çoook iyi biliyorum. Sadece bu kadar dil çözümü ne onuda biliyorum. Meraklandınmı o zaman bu mesaja bir mesajla karşılık ver.

mobius

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bir sürü arkadaş, ıdeal bir eş ve mükemmel bir hayat ve daha fazlasını istermisin. Reklam gibi oldu biraz. Yo yo dalga geçmiyorum. Senin o içindeki boşluğu çoook iyi biliyorum. Sadece bu kadar dil çözümü ne onuda biliyorum. Meraklandınmı o zaman bu mesaja bir mesajla karşılık ver.
neymis?

Üst Alt