• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Birbirimizi seviyoruz ama birleşmemiz için bir engel var

Burakk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Web sitesi
t.me
Hocam kısa kesicem 2 yıl birbirimizi deli gibi seviyorduk okullar açıldı ikinci günü bi anda benden sogudu, nefret etmeye başladı, ayrıldı. Yalvardım yakardım, dualar ettim, namazlarda 5 vakit hep ettim ama geri dönmedi. 2 yıl boyunca sevmeyi bırakmadım, hiç görmedim içime attım. Karşılaştık beni gördügünde gözleri doldu konuşamadı, dili tutuldu, benİm adımın geçtigi yerde gözleri doluyormuş. Her neyse konuşmaya başladık en sevdiginin üstüne yemin ettirdim, herşeyi konuştuk seviyor beni ama birlikte olamıyoruz. Bizim birleşmemiz için bir engel var, o engeli bulamıyoruz hocam. Cin vs muska işi mi, bunu nasıl anlarız hocam benim için cok önemli lütfen cevaplayın.

Yigit54

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Büyülere, muskalara felan inanma. Hayırsız bir ilişki varsa zaten olacağı tutmaz. Ki zaten 2 sene beraber olup evlenme teklifi bile etmemişsin kıza buradan anlaşılıyor ki kızla aranda olan şey geçici bir heves. Gerçekten seviyorsan git işini bul evini bul kıza teklif et. Olmuyorsa da zorlama gerçek vakti gelinceye kadar kendine meslek edin ,bilgi edin. Bu arada burası islami bir site, kız tavlama sitesi değil kardeşim :)

Üst Alt