• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Bir yıllık evliyim psikolojim çökmüş durumda

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Ben bir yıllık evliyim 5 aydır babamın evindeyim. Psikolojim çökmüş durumda. Eşim avukat, yalanı alışkanlık haline getirmiş. İftira, şiddet, küfür, hakare rencid ezmek ne isterseniz o 7 ayda gördüm. Herkes boşan diyor, dava aç diyor ben korkuyorum hayallerle evlendiğim yuva olmamış, yuvamı yıkamıyorum halbüki dul gibiyim zaten. Arıyor altınları al gel diyor altınlar gelmezse sende gelme diyor. Ne özür ne mahçubiyet ne pişmanlık. Ha bi de ben deliymişim beni hastaneye götürecekmiş saygısızmışım. Yaşadıklarımı aileme söyleyip evden kaçmışmışım ki dayaktan iki gün sonra o kovdu beni evden:( kabul etmiyor bunu tabi olurda mahkeme önüne çıkarsak ben kaçmışım imaji verecek bana attığı msjlarda hep sen beni dövüyordun ben şiddete karşıyım yemek yapmıyordun evden kaçtın evine dön şeklinde. Ne yapacağım ben böyle biriyle. Evlilikten bir şey anlamadan neler geldi başıma Rabbim yardım et diye dua ediyorum doğrusu ne bilmiyorum, bu adam düzelir mi bilmiyorum. :(

Beyzantalya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle ALLAH yardımcın olsun kardeşim.
Hayatta böyle sorunlar çıkabiliyor imtihan dünyası sonucta. Herşey tam cok güzel diyoruz malesef ki bir engel çıkabiliyor. Allah seni sınıyor sanma ki herkesin hayatı mükemmel şu an imtihandasın dayanman gerek her ne kadar imtihan oldugunu bilsen de canın yanıyor biliyorum ama sabretmezsen her şey daha da kötü olur. Sen eşinle tekrardan bir konus eger bana böyle yaparsan bi daha yüzümü göremezsin falan de belki seviyordur. Onunla bir kaç hafta telelefon whatsapp vs.konusma özlesin belki değerini anlar ALLAH yardımcın olsun.

Üst Alt