Bir Dostumun Rüyası

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleyküm selam, Rüyanız hayr olsun..
Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek ;
Rüyanız gerçek hayatınızda, büyük ihtimalle evlilik yaşamınızda,bazı sorunlar yaşadığınıza ama tekrardan yeni bir başlangıc yeni bir sayfa açılacağını,eşiniz ile birlikte uzakta her kesden uzakta bir tatil yada evliliğinizin muhasebesini sakin kafa ile yapmanız gerektiğine yorumlanir..

Görmüş olduğu aslında eşiyle yeniden evlenmek rüyası , hayırlara işaret etmekte, hayatınızda yeni bir dönem açıldığını simgelemektedir...

İletişimi Açık Tutun;
Bir süredir kullanılmayan bir kapıyı açmayı hiç denediniz mi?
Kapı gıcırdar ve paslı menteşeler zor açılır. Oysa kapı düzenli olarak kullanılmış ve menteşeler yağlanmış olsaydı, o zaman kapıyı açmak daha kolay olurdu.
İletişimi kapıya benzetebiliriz. Eğer iletişim kurmayı alışkanlık haline getirirseniz, samimiyet ve sevgiyle de menteşeleri yağlarsanız,
ciddi anlaşmazlıklar ortaya çıksa bile düşüncelerinizi daha kolay ifade edebilirsiniz.
İletişim kurmaya bir yerden başlamalısınız. Bu, başta çok çaba gerektirebilir, zamanla eşinizle daha iyi bir ilişkiniz olacak ve bunun sonucunda her zaman anlaşabileceksiniz.

O kız bebek O sizin kendi kızınız yada sizsiniz...Aile içi sorunların çocuğunuzun üzerindeki olumsuz etkilerine alamet eder...

Mutsuz çocuklar, en önemlisi de mutsuz insanlar yetiştirmemek için, anne baba olarak kendi çıkarlarımızı,kendi sorunlarımızı bir yana bırakıp, çocuklarımız için fedakarlıklar yapmak en önemli görevimiz olmalıdır. Huzurlu ve sakin bir aile ortamı sağlamak için çaba gösterebilmek son derece önemli...

Hayatında bütün kapılar yüzüne kapanıyorsa sana bir şey anlatılmak isteniyordur. Gerçek kapıya yönelmen içindirHer İnsan İkinci Bir Şansı Hak Eder..selametle..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Eğer Rabbim cc. ikinci bir şans veriyorsa ki en çok dua ettiğim isteğim bu idi ve Verdi hamd olsun..çok hatalar yaptım gerek maddi gerek manevi anlamda şimdi kendimi arınmış hissediyorum yaptıklarımın hepsinin farkındayım bu sefer hakkımı çok iyi kullanacağıma inanıyorum ama yine de nasip...

Üst Alt