Bilim ile ilgilenmek ateist olmama yol açar mı ?

memliak12

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm abilerim, ablalarım, kardeşlerim. Ben 15 yaşında bir gencim ve Uzay ile ilgilenmeyi çok seviyorum, her köye gittiğimizde yanımda teleskopumu da götürüp yıldızlara bakarım. Büyüyünce de uzay araştırmalarında yer almak istiyorum. Ancak bir korkum var bildiğiniz üzere çoğu bilim adamı ateist. Ben de ateist olmaktan korkuyorum ne yapabilirim ?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim. Namaz, zikir ve dua. Bunları yaparsan birşey olmaz korkma...

Ashab

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm abilerim, ablalarım, kardeşlerim. Ben 15 yaşında bir gencim ve Uzay ile ilgilenmeyi çok seviyorum, her köye gittiğimizde yanımda teleskopumu da götürüp yıldızlara bakarım. Büyüyünce de uzay araştırmalarında yer almak istiyorum. Ancak bir korkum var bildiğiniz üzere çoğu bilim adamı ateist. Ben de ateist olmaktan korkuyorum ne yapabilirim ?
Aleyküm es selam ben bununla ilgili bir yazı paylaşmak istiyordum islam ümmetin temel sorunu ile alakalı bilim teknoloji sanayi devrimi nasıl olmalı. kişi bunları islama nasıl kanalize etmeli bizler hep öreten değil tüketici olduk bununla alakalı yarın bir paragraf paylaşmak istiyorum ordan da istifade edebilirsiniz kendi bunlar ilk önce beni bağlar

Ve selam

Üst Alt