• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Bazı varlıklar tarafından rahatsız ediliyoruz

geceazabı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bazı varlıklar tarafından rahatsız ediliyoruz yardımınıza ihtiyacımız var !

Selamun aleyküm kardeşlerim evet başlıktaki gibi bazı varlıklar tarafından rahatsız ediliyoruz yardımınıza ihtiyacımız var, ben eşim ve çocuklarım rahatsız ediliyoruz. Rabbim yarattığı Şeytanın şerrrinden ve diğer yarattığı varlıkların şerrinden çok rahatsızız. Gecelerimiz çok uzun oluyor sabahlarımız olmak bilmiyor. Eşime youtube üzerinden 2 tanesinin simalarını teşhis ettirdiğim varlıklar her gece ve bazende gündüzleri rahatsız ediyor bizi. Hacı Bayram veli Hz. lerinin camiinden Ümmü Sübyan duası alarak şifaya niyet olarak hepimizde taktık, evin bütün odalarına da ayrıca astık ama rahatsızlığımız bitmedi. Günlük uyguladığımız dua programım bir ayetel kürsi dersim var 1 haftalık ne denediysek olmuyor oturup sabahlara kadar ağladığımızı biliyorum. Günlük ev temizliğimize ve beden temizliklerimize aşırı dikkat ediyoruz mutlaka odaları, masaları, camları sirke ile okuyarak siliyoruz bir türlü kurtulamadık bu türvarlıklardan. Ankaradayız konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa Allah rızası için bize haber vermesini istiyoruz sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ediyoruz Hakkınız geçti haklarınızı helal edermisiniz ?

Aymira

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm. Helal hoş olsun. Mübarek Dualar tesir etmiyor ise Cînnîlerden Padişah soyundan veya üst mertebelerden birisinin musallatı var demektir. Bu musallat durduk yere olmaz. Büyü ile olur. Ancak çok etkili ve tesirli büyüler ile bu durum oluşur. Bu konuda bir "Hüddamcı" dan yardım alarak inşallah kurtulabilirsiniz. Hüddamcı ların "Büyücü veya Cin musallatından" ölen kişilerin mezarından kefenin bir parçası ve bir miktar toprak alınarak "Azrail Yokuşu" Yani cinniler alemine geçerek Padişahla veya üst mertebeden musallat olan kişiyi tespit edip uzlaşma yapması gereklidir. Bu durum ancak bu şekilde çözülebilir. Rabbim Yardımcın olsun.

Üst Alt