• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Babamın beni rüyada dövmesi

• Konuyu başlatan Fatmanur
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

Fatmanur

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm.. Ben dün gece bir rüya gördüm ve bundan çok etkilendim. Babam bana bir konu hakkında kızıyordu ve neden kızdığını hatırlamıyorum. Ben sürekli babamdan kaçıyordum, beni bulmasın diye.. Döveceğini biliyordum. Çok korktuğumu hatırlıyorum. Sonunda beni buldu. Çok pis bir tuvaleti temizlerken hemde.. Ben onu görünce kaçmaya başladım ve beni tuttu sonra dövmeye başladı hemde ağır bir şekilde. Sonra biraz sakinleşti ve beni azarladı. Gerisini hatırlamıyorum uyanmış olmalıyım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim çünkü çok etkisinde kaldım. Bu aralar babamla ilgili problemlerim var ve bundan dolayı bu rüyayı gördüğüme inanıyorum.. Şimdiden teşekkür ediyorum. ALLAH'a emanet...

Hatay iskenderundan Fatmanur yalman, Yaş 20, lise mezunu, bekar, bayan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam hosgeldiniz kardesim.. uyeliginiz Hayirli ve daim olsun.. desenize artik Forumdas olduk ne guzel..
burasi islamiForumlar.net ailesidir..
Kusura bakmayin oldukca masallah ruya yorumu fazla
Bugun ise Pazar ben cocuklari camiye gotur getir derken..anca biraz sakince oturabildim..
Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim Rabbim hayra cevirsin..
Rüyada kendinin kaçtığını görmek eskiden olan ve size çok sıkıntılar yaşatan bir olayın tesirinden kurtulamadığınız anlamındadır.
Koşarak kaçtığını görmek aklın ve Duanin Allah-in yardimi ile bütün sorunların üstesinden geleceksiniz demektir...
bazen de kendi kendinizden duygularinizdan kactiginiz seklindede yorumlanir..

ayni zaman da Kovalanma kacma rüyaları genellikle günlük yaşam tarzınız içindeki endişe duygularından kaynaklanır.
Günlük hayatımız içindeki endişe ve baskılara tepki verme şeklimiz genellikle kovalanma kaçma rüyaları şeklinde ortaya çıkar....
Koşmak kacmak saklanmak çevremizdeki fiziki tehlikelere karşı içgüdüsel olarak verdiğimiz bir tepki ve reaksiyondur!

Döven kişi, birisinin bir derdine, sorununa çare bulur. Dövülenin ise geleceği parlaktır ve kişinin hayatta ilerleyeceğine işaret eder.

kardesim Benim de Sizin yasinizda kizim var ona ikide birde takilirim..
KIZIM!! camasiri makineye atiyorum.. kirli camasirlarin varsa ortaya dok!!.diye..sırıtık.:,
O da yukaridan odasindan seslenir Anne!!Ben butun kirli camasirlarimi zaten dokmus.. bazilari ise
yikanmaya degmiyecek olanlari cope atmistim..sırıtık.:,aassd..
Siz de oyle kardesim.. Anneniz size kizsada sovsede Size olan sevgisindendir!! Ailenden, ozellikle annenizden gizli, sakli bir is yapmayin olur mu?
Selamet ile Hayra kalin..

kgüll..,

Fatmanur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkür ederim ablacığım.. Geneli doğru çıktı maşallah. Ben normalde çok rüya gören biriyim artık her sabah sizi rahatsız ederim.. :) ALLAH'a emanet..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt