Ayet-el Kürsi Hatmi Yapma

A

AbAhTaMUhMus

Kayıtsız
Misafir
YÖNETİM UYARI: DİKKAT AbAhTaMUhMus isimli üyenin yazmış olduğu mesajlar güvenilir DEĞİLDİR!!! hiçbir kaynağa dayanmayan okuma sayılarından ve günde 20 saate varan zikirlerden bahsetmektedir!
Değerli Arkadaşlar,
Bana çocukluğumda Camiimizin İmamı ve Muezzini Hoca, çok korktuğumda Ayet-el Kürsi yi devamlı oku, sana iblisler,şeytanlar ve kafir cinniler yaklaşamaz derdi, sana bir kötülük edemezler diyerek öğrettiler. Karanlıktan çok korkardım, devamlı bu yaratıklar beni korkuturlardı , çocukluğumda.
Şimdide Yine Salavatlar ile başlayıp, peşi sıra Ettahiyatüyü okuyup, duamı edip, ilk 313 lük hatmi dışımdan okuyorum. Duamı ediyorum.Yine Salavatlar ile Ettahıyatüyü okuyup bitiriyorum. Tabiki çok kısık sesle.Sonrasında içimden sanırım 2.000-3.000 okudum, yinede okuyorum.
Özellikle çocuklarımızın başına kötü birşey gelmemesi için, Yüksek İmanla yetişmeleri için, Tam Bir Mucahid Olmaları için çok elzem, öğretmek şart.3-7-9-13 gibi sayılarda onlar okumalı bizlerde, İnşallah günde 2.000-3.000 okursak ne mutlu.
Çok Kıymetli HZ.HAZİNE bu AYETLER, bence çok miktarda Faydalanmak şart gibi.
Hayırlı Forumlar

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Sen günde 2000-3000 Ayet-el Kürsi okuyorsan demek ki başka hiç bir iş yapmıyorsun!!! Ayrıca diğer mesajlarında 5000-7000 gibi günlük okumalar v.s havada uçuyor. Sen gerçekten günlük binlerce sure veya ayet okuyorsan bence hata yapıyorsun. Çünkü ona harcadığın zamanı dinini öğrenmeye harcasaydın daha iyi olurdu. İslamda böyle binlerce okuma yapmak, bütün zamanını böyle geçirmek diye birşey yok.

Üst Alt