Aşk, sevgi hakkında çok yardıma ihtiyacım var.

Kelebeğin Rüyası

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Yaklaşık 8 aydır yaşadığım bir durumu sizlerle paylaşmak istedim. Belki bir video çekersiniz ya da buradan cevaplarsınız bilemiyorum. Ben 24 yaşındayım ve yüksek lisans öğrencisiyim. Bugüne kadar hiçbir erkeğe karşı aşk duygusunu hissetmedim ve inancım gereği erkeklerle çok zorunlu olmadıkça muhatap olmayarak bu yaşıma geldim. Kendimce hep şunu düşünürdüm sevdiğim ilk insanla evlenmeliyim. Evlenmeden önce kalbimi başka birinin sevgisiyle doldurmam evleneceğim kişiye ihanet anlamına gelir. Sevmekten kastımsa asla sevgililik, flört vs. değil sadece temiz bir şekilde sevmek. Bu yaşıma kadar da hiç aşık olmadım veya bir erkeğe karşı hiç sevgi hissetmemiştim. Ama bu yıl yüksek lisansa başladığımda birine gönlümü düşürdüm. Bana çok ilgili davranıyordu hep dersle ilgili konuşuyorduk saygı çerçevesinde ama sanki bana bakışı davranışı başkalarına olan tavrından farklıydı böyle hissediyordum. Günden güne ümitlendim okulun ilk dönemi. Hatta bir arkadaşım da bana bence de seni seviyor dedi. Ancak bu kişi bana karşı zaman zaman çok yakınken zaman zaman da utanıp sıkılıyor adeta kaçıyordu. Ben günden güne ümitlendim kendi kendime. Her gün bugün söyleyecek diye bekledim durdum. Ama böyle bir şey söylemedi hala da beklenti içindeyim. Şu an karantinadan dolayı ikinci dönemi evde geçiriyorum ancak hiç aklımdan çıkmıyor bu kişi sanki hep yanımda gibi. Kendime unutturmaya çalışıyorum evleneceğin kişi o değilse günaha giriyorsun diyorum belki de yanılmışsındır diyorum ama kalbimin sesi susmuyor. Belki o da seviyor söyleyecek ben mi sabırsız davranıyorum bilmiyorum. Bir de bu duygularımı anneme anlatmaya çekiniyorum. Sizlere yazıp içimi dökmek istedim.

Üst Alt