Asabi Astrolog

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Ya format attırın ya kese!
Şaka maka değil sizin cidden işiniz zor be abicim ve ablacım! Normal giden bir hayat akışınız olmadığı için biraz sonra atacağınız adımların birbirine dolaşacağını
söylemek müneccimlik değil öngörü sayılır. Her şeyiniz kaos! Yapmanız gereken tek şey var. Kendinizi resetleyin! Bir format attırın olmadı bir kese attırın, rahatlayın yahu!

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Gittiğiniz yol, yol değil
Dişe dokunur bir şeyler yapma uğraşınız olmadığından suni gündemlerden kendinize ekmek çıkarıyorsunuz. Eyvallah! Bu, yanlış da olsa bir yol...
Popüler kültürün yağmurlarında yıkanan benliğinizi ancak reality show programları temizler. Ha bu arada hayvan belgesellerine bayıldığınızı unutuyordum.
Bak hakkını yemeyeyim onlar da insanı rehabilite edebilir.

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Burç kokteyli...
Vay be gözlerime ve sihirli küreme inanamıyorum. Hay bin kunduz! Bu gördüğüm siz olamazsınız. Bu ne suskunluk, bu ne bohemliktir yahu.
Bahar mevsimi mi çarptı sizi? Hayırdır ağızınızı bıçak açmıyor. Ha anladım içinizde farklı burçların etkileri geziniyor. Bu burç kokteyli geçici bir durum.
İki haftaya kalmaz düzelirsiniz...anneniz ile esiniz arasinda mi kaldiniz ?

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

Dalgalan şanlı yengeç!
Dalgalandınız da durulmadınız di mi piyasalar gibi? Küçük bir yatırımcı olarak son dönemlerdeki borsa ve döviz hareketlenmeleri beyninizi kelle paça çorbasına çevirmiş gibi.
Eh üç kuruş kazanacağım diye beş kuruşunuzu döviz bürolarına yatırırsanız olacağı budur tabii. Bence o parayı çatır çatır harcayın da stresinden kurtulun.

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Arife tarif gerek
Kendinizi birçok burçtan üstün gördüğünüzü bilmeyen yok.
Çalım satarak dolaşmanızdan belli. Ancak şunu unutmamak lazım ki arife de tarif gerekir bazen.
Bugünlerde mesela ‘çizgili pijama sendromu’ başlamış sizde, haberiniz yok. Evden dışarı çıkmak istemiyorsunuz. Hani aslandınız? Zebraya döndünüz be kardeşim.
Evden çıkmanız için evi su basması mı gerekiyor? Açılın...

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

Sivil-ce!
Sizinle ilgili hep güzel şeyler yazayım istiyorum, ama inanın elle tutulur bir yanınız yok. Komple hastalık hastasısınız be kardeşim! Her hafta her hafta
armut pozisyonunda yaşanmaz ki! Tamam çok sivilsiniz, bürokrasiden nefret edersiniz ama ya yüzünüzdeki sivilcelere ne demeli!
Stresten bahar çiçeklerinin tomurcukları gibi bir bir patlıyor. Türkçe diyorum anlamıyorsunuz bari İngilizce yazayım: Relax!

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

Size bir ders vermek lazım
Sizin en sevdiğim özelliğiniz yaşadığınız acı deneyimlerden ders almanız. Ama sorun şu ki aldığınız bu dersin ödevlerini yerine getirmiyor, yine aynı kuyuya düşmekten vazgeçmiyorsunuz.
Sizin bu rahatsız edici rahatlığınız, herkes kadar benim de kanıma dokunuyor. Siz kendinizi dengede sanabilirsiniz ama etrafınızdakilerin dengesini bozuyorsunuz. N’olcak böyle? Hııı...

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Saman altından kola yürütmeyin
Biliyorum ki sizin, bu burçlar âleminde dostunuz yok. Açın bakın siteleri aleyhinizde yapılan yorumlar sayfalar dolusu, lehinizde yazılanlar ise iki üç paragrafı geçmiyor.
Peki bu durum beni üzüyor mu? Elbette hayır! Hak ediyorsunuz.
Saman altından şişelenmiş kola getirme beceriniz nedeniyle herkes size karşı ayağını denk almak zorunda hissediyor kendisini. Peki bundan siz rahatsız mısınız? Hayır.

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık

Çilingir çağırayım mı?
Hayata, aşka, işe dair bütün kapıları
kilitlemiş kendi hanenizde oturuyorsunuz. İyi pek güzel de nereye kadar? Bak bahar geldi, güneşin sıcaklığını hissetmeye başlıyoruz, her yer lalelerden geçilmiyor.
Siz somurtup oturuyorsunuz. Gerçi bana göre hava hoş, oturun ama insanın içi yine de cız ediyor. Çilingir çağırayım bari de güzelleşin...

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Gram çaktırmıyorsunuz
Yaşadığınız bunalımları, gram çaktırmayan kişiliğiniz ay ile gezegeninizin karşıt açı oluşturması nedeniyle allak bullak.
Allah yardımcınız olsun. Yerinizde taş olsa çatlamıştı. Bunu önemli bir özellik olarak görüyor olabilirsiniz ama, bana sorarsanız hafif psikopat bir tavır olarak görüyorum bunu.
Sizi yakıp yıkan şey inadınız. Ha bundan da asla taviz vermeyin, yoksa sizi oğlak yapan tüm özelilkleriniz gider.

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

Çöp kovası
Entelektüel kişiliğinizi her konuda rahatlıkla sallayabilme özelliğinize borçlu olduğunuzu bilmeyen kalmadı, ama ‘bilmiyorum’ demeyi kendinize yakıştırmama özelliğinize de
sımsıkı sarılmanız takdire değer. Aferin valla, iyi idare ediyorsunuz.
Yalnız bütün bu huylarınızı çöp kovasına atmanın zamanı geldi, hatta çoktan geçti bile. Huylu huyundan vazgeçer mi, onu da sizin takdirlerinize bırakıyorum.

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Laf açılmışkene....
Laf açılmışken söyleyeyim, içimde kalmasın: Her olaya balıklama atlama huyunuz beni acaip gıcık ediyor. Hayalperestliğin de gerçekliğin de sınırları vardır.
Ama sizde mızmızlık sanatı ve duygu sömürüsünden kaynaklanan bir vurdumduymazlık seziyorum.
Bu da sinirlerimi zıplatıyor. Sizin için bir felsefe geliştirdim ben. Arz edeyim: Balık bulursan ye, balık burcu görürsen kaç.
Hadi kaçtım ben....

çook kommiik

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Burç kokteyli...
Vay be gözlerime ve sihirli küreme inanamıyorum. Hay bin kunduz! Bu gördüğüm siz olamazsınız. Bu ne suskunluk, bu ne bohemliktir yahu.
Bahar mevsimi mi çarptı sizi? Hayırdır ağızınızı bıçak açmıyor. Ha anladım içinizde farklı burçların etkileri geziniyor. Bu burç kokteyli geçici bir durum.
İki haftaya kalmaz düzelirsiniz...anneniz ile esiniz arasinda mi kaldiniz ?
annem ile eşim arasında kalsam yine iyi de, daha kötüsü iki arada bir derede kaldım üstelik yüzme de bilmiremçook kommiik

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Gram çaktırmıyorsunuz
Yaşadığınız bunalımları gram çaktırmayan kişiliğiniz ay ile gezegeninizin karşıt açı oluşturması nedeniyle allak bullak.
Allah yardımcınız olsun. Yerinizde taş olsa çatlamıştı. Bunu önemli bir özellik olarak görüyor olabilirsiniz ama bana sorarsanız hafif psikopat bir tavır olarak görüyorum bunu.
Sizi yakıp yıkan şey inadınız. Ha bundan da asla taviz vermeyin yoksa sizi oğlak yapan tüm özelilkleriniz gider.

Beni yakıp yıkan keçi gibi inadım sag olsun..Allah yardımcım olsunsırıtık.:,

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Ya format attırın ya kese!
Şaka maka değil sizin cidden işiniz zor be abicim ve ablacım! Normal giden bir hayat akışınız olmadığı için biraz sonra atacağınız adımların birbirine dolaşacağını
söylemek müneccimlik değil öngörü sayılır. Her şeyiniz kaos! Yapmanız gereken tek şey var. Kendinizi resetleyin! Bir format attırın olmadı bir kese attırın, rahatlayın yahu!

Ben de uzun zamandir reset dugmemi ariyordum da bulamiyordumxxzzl..
Iyisi mi guzel bir kese attirayim...yahu! sırıtık.:,

Nenom

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak
Gram çaktırmıyorsunuz
Yaşadığınız bunalımları, gram çaktırmayan kişiliğiniz ay ile gezegeninizin karşıt açı oluşturması nedeniyle allak bullak.*
Allah yardımcınız olsun. Yerinizde taş olsa çatlamıştı. Bunu önemli bir özellik olarak görüyor olabilirsiniz ama, bana sorarsanız hafif psikopat bir tavır olarak görüyorum bunu.*
Sizi yakıp yıkan şey inadınız. Ha bundan da asla taviz vermeyin, yoksa sizi oğlak yapan tüm özelilkleriniz

Kafayi yememek elde değil, :( hep kendime zararım :'(

Üst Alt