Allah sana da senin gibi bir evlat versin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
"Allah sana da senin gibi bir evlat versin"
bu bir dua mı yoksa beddua mı yook yok ikisi de değil bu bir gerçek...

Allah sana da senin gibi bir evlat versin ve verecek de çünkü çocuklar, anne babayı kopya ederler.
Onların haal ,hareket, olaylara tepki ,yaklaşım ,davranış,evliliklerini idare etme ,olaylarla nasıl başa çıkıyorlar kırıp, döküp küfür ederek mi yoksa oturup sakin, sakin sorunu konuşarak çözerek mi...
ÇOCUKLAR ANNE BABANIN AYNASIDIR ...
O yüzden Çocuklarımızda Duygu ,Davranış ve karakter,Bozukluğu ,eksiklik varsa bu sorunun kaynağını kendimiz de arayalım...

Allah cc. bizlere bizim gibi bir evlat vereceğini hesaba katarak Çocuklarımıza nasıl bir örnek olduğumuza bakalım yoksa inanın yine gelecekte bunun faturasını da yine biz ödiyeceğiz..

Çocuklarımın her hata ,sorun ,yanlış hareket, tepkileri,Duygu ,Davranış ve karakter,Bozukluğunun bir ucunda da kendimi buldum..kendimi gördüm....

Çok geç olmadan Kendimizi,nefsimizi,sorgulamamız,yaptıklarımızı ,yapmadıklarımızı ,eksiklerimizi, vurdum duymaz yanlarımız ile yüzleşip telaf etme ,kendimizi düzeltme yoluna gitmeliyiz yoksa....

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Child’s Behave Always a Reflection of His Parents...if i know it in the pass how deal or how to handle with difficulties .problems, relationships,life ..my daughter today could be more better ,more calm ,more happy ...

Everytime when i saw in my kids something not right ,or missing or emotional, behave problem or angry i see myself or my husband...Children Are A Reflection Of Their Parents… Unfortunately.

Üst Alt