Allah aşkı

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
680
Bismillahirrahmanirrahim

uzun bir aradan sonra aklımdaki düşüncelerimle, kalbimdeki allah aşkını kelama dökmek için kalemi elime aldığımda, hal ehlinin halini kelam ile anlatması yada satırlara dökerek kendini ifade etmesi, tıpkı bir gülün açtığında verdiği güzel koku gibi insana mutluluk veriyor.

Bu mutluluk, insan ve islam noktasıdır. Kalpte tevhid olunduğunda, allahın cemalinin sırrı kainatı nasıl kuşattığı ve her zerreden hayy olan allahın rahmeti olarak görünüyor.

Bu gün insanlığın zulüm altında azap gören bedenlerin emanet olduğunu unutup sevgiden ve tevazudan ayrılarak azalarına dayanarak yaşayanlar nasıl mekan kader kapılarını geçip zaman kapısına getirildiğini alem ve semalar geçirilerek hakkın huzuruna davet edildiğini bilmeden yaşadıklarına şahit oluyoruz.

Bizim derdimiz kimseyi üzmek değil sadece allah aşkını ve islam dinini idrak edip insan olarak bütün alemleri bir nefes hu'nun içinde o aşk ile kucaklamak. Elbetteki bütün düşüncelerimizi anlatabilmek için zamana ihtiyaç var yazılarıma devam edip sizlerin kalbinizdeki allah aşkının içinde bir damla olmaya çalışacağım sevgiler.acilangul1acilangul1

Bedir muhammed ali bin la
 

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,773
Hayırlısı olsun hocam tekrar hoş geldin, kapımız daima açıktır.
 
Üst Alt