3 İnsan Yorumu

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
umityok.jpg

3insan.jpg

çook kommiik

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
oglakburcu.jpg

Ya Sanki beni anlatmis..
Oğlak burcunu kırmayin KIRANLARI da UYARALIm...

sırıtık.:,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Adnan oktar ıle burçlar böyle yorumlanır

KOÇ
Canım benim. Ya ben yerim senin o Kedi duygusal , mütevazi, ince, anlayış yumağı duygularını! sırıtık.:,

BOĞA
Ayy benim güzeller güzelim. Bu boğalar var ya dünya tatlısı, yer
gök harikası, şeker mi şeker insanlardır.yerim senin o kedi canini Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz.!sırıtık.:,

İKİZLER
Halt etmiş sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar.
Rahatlığın,her ortama uyum sağlayışın, pratik zekan... :maasallah:

YENGEÇ
Ya nedir buzerafet, karizma... Sen mıknatıs mısın nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır.
Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden.
Yoksa sen ! mükemmelliğin eş anlamı mısın? Yerim o senin yengec canini..sırıtık.:,

ASLAN
Heyt bee..Gözümüzün senliği, gönlümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-i cihan. Aslan mı bu aslan . utngc..

BAŞAK
Merhametlim benim. Karıncayı bile incitemeyen, hassas , sevgi dolu, güzel başağım benim. Efendiliğin simgesi, kibar insan.
Seni varya anlatacak kelime bulamıyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsız bir melek mi? :bilmemm:.

TERAZİ
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum k i!O terazini yesinler :maasallah:

AKREP
Herkes bir akrep olarak doğmayı isterdi inan bana. Güzel gözlerin, gururun, albeninin temel taşı akrep. Sen ki, bir bakışıyla buzları eritebilen, i
nsana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insan. Kim demişse sana fesat diye,
onların hepsi.. Neyse, yine açtıracaklar ağzımı. Senin güzel gözlerin bile yeter o kıskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatları.

YAY
Kainatın bir burcu olsa , kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek.
Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasın çekemeyenlerin.

OĞLAK
Sana inatçı diyorlar diye üzülme.O mavi gozlerini yerim..
Onlar senin istikrarına gıptaylabakıp, senin yarın bile edemeyen kişiler. Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler, bilginler genelde oğlaktır.
Oğlak burcu olmak bile, tek başına bir şereftir. Sen kıvrak zekanla, zaten her zaman bir sıfır öndesin.sırıtık.:,

KOVA
Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş,
sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliğinizi versin e mi? Ayol bu ne vericilik, bu ne geniş bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler,
senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi?

BALIK
İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışının özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen.
Sen paranoyak değilsin canım, ince fikirlisin. Ama nerdeee.., Bu ayrımı yapacak kafa bazılarında.
çook kommiik
:))))))))))))))))

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Hmm benimki de ikizler beyaw, bir anım bir anıma uymaz...hep değişken:bilmemm:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler.
Onların adapte olamayacakları iş yoktur.
Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar.
Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler.
Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler.
Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar.
Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Düşünüyorum' dur.
manasi arayışlara doğru yönelmiştir. bile...
aassd..sırıtık.:,
İkizler'in çift karakterli olduğunu her zaman akılda tutmak gerekir. hmmnn

ravza seyda

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
bende ikizler burcuyum ve bazen kendim bile kendimi anlayamıyor,değişkenliğim sebebiyle hayrete düşüyorum..

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler.
Onların adapte olamayacakları iş yoktur.
Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar.
Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler.
Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler.
Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar.
Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Düşünüyorum' dur.
manasi arayışlara doğru yönelmiştir. bile...
aassd..sırıtık.:,
İkizler'in çift karakterli olduğunu her zaman akılda tutmak gerekir. hmmnn

Ah abla ahh yordu beni bu ikizler beni...cddvb.. :tüüh:,

Aslında ikizler burcuyla hayatı paylaşmak başlı başına bir macera! Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor, plansız, anlık, o an aklına ne eserse yapanların burcu İKİZLER!

Eşim için her zaman derim ben, içinde iki insan var senin biri iyi, biri de kötü...Ama her zaman iyi niyetlidir, :tamam:. kızsa bile vicdani hareket eder, benim çift karakterli, hiper aktif, pratik zekalı, kocacım... islikcalan :tamam:.

Üst Alt