Burada her şey "NET"
islamiforumlar.netGo Back   islamiforumlar.net - islami forum > KÜLTÜR,EDEBİYAT MİZAH > Güzel ve Özlü sözler
www.islamiforumlar.net
Kayıt ol Yardım Ajanda Arama Son Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Anasayfa Soru cevap Dua köşesi İslami rüya tabirleri Resimli Cuma Mesajları Dök içini rahatla İletişim
Güzel ve Özlü sözler İlgili paylaşımlar buraya

Ramazan Bayramı mesaj ve Tebrikleri

Güzel ve Özlü sözler


Yeni Konu aç CEVAPLA

 

Seçenekler Değerlendirme
Alt   #1 (permalink)
LİM10
Başarılı Kardeşimiz

Ramazan Bayramı mesaj ve TebrikleriRahmet, bereket, mağfiret, yardımlaşma, paylaşma ve muhabbet yıldızının parladığı bir Ramazan ayını daha uğurladık.

Bu ayda, eller her zamankinden daha çok iyiliğe açıldı. Fakirleri, kimsesizleri gözeterek, düşkünlere yardım ederek yardımlaşmanın ve dayanışmanın, hayırda yarışmanın, yaraları sarmanın, insanların derdiyle dertlenmenin en güzel örnekleri sergilendi. Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaştık. Böylece Allah’a karşı kulluk görevlerimizi yerine getirmenin manevi huzuru ve mutluluğu içinde birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan bayramına ulaştık.

Bayramlarımız her yıl Müslümanlık bilincimizi yenileyen, millet olma irademizi diri tutan; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, rahmet ve bereket dolu müstesna günlerdir.
İnsanlığın ortak barışının korunmasında önemli sorumluluğu olan, ancak yıllardır kendi dinî bayramlarını dahi sevinç ve mutlulukla kutlamaya hasret kalan; gözyaşı, şiddet, savaş, ekonomik sıkıntı ve yoksulluğun gölgesinde bayram yapmaktan kurtulamayan din kardeşlerimizi hatırlamalı ve onlar için dua etmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Türk milleti ve bütün İslam âleminin Ramazan bayramını tebrik eder, bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış ve esenlik içinde yaşamasını Cenâb-ı Hak’tan niyaz ederim. Sağlıklı, huzurlu ve her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ramazan bayramı geçirmenizi diliyorum.


Ülke olarak Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Kardeşliğin, barışın, sevginin, dostluğun, acıları paylaşmanı bizi biz yaptığı bir gerçektir.
Ramazan felsefi olarak hem yardımseverliği hem de paylaşmayı çağrıştırmaktadır. Ülkemizin her zaman olduğundan daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Muhtaç olmayanın muhtaç olana karşı görevlerini de hatırlatan Ramazan ayı bu bağlamda insanları kaynaştırma vazifesini de yerine getirmektedir. Bu inançla birlikte tüm İslam âleminin ve ülkemizin Ramazan Bayramını kutlarız.

PAYLAŞ
Facebook Twitter GoogleLİM10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #2 (permalink)
Turab
Teknik Ekip
RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.
Turab isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç CEVAPLA

Bookmarks

« günün sözü | - »
Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
| islamiforumlar.net | Sitemap | Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesinde Bulunan Yazılar
AKTİF KAYNAK LİNK belirtilmeden kullanılamaz.