Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #6 (permalink)
şebnem44
Yeni Kardeşimiz

rüyada tabut görmek

Merhaba, kaç gecedir ilginç ilginç rüyalar görüyorum. Bu gece de rüyamda daha önceden ölmüş bir yakınımızın yeniden vefat ettiğini gördüm.Vefat ettiğinde daha küçük çocukları vardı kızcağızın. Rüyamda güya o daha yeni ölmüş. Tabutun içinde, tabutun üzeri açık ve musalla taşında. Küçük oğlu da vefat etmiş, onun tabutunun da ağzı açık yine o da annesinin tabutunun yanında. Bana bak diyor birisi tabuta ama ben korkuyorum bakmıyorum annem tabutun hemen başında o bakıyor tabuta. Daha sonra çok güzel bir gelinlik görüyorum yanında da tanıdığım bir çocuk gelinliğin. Pelerini var gelinliğin böyle uçan balonlara takılmış. Bu senin gelinliğin diyor çocuk ve uçan balonların ipini bırakıyor gelinlik gökyüzüne uçuyor. Sonra ben o çocukla evleniyorum. Ama gerçek hayatta asla olmayacak bir evlilik. Sonra kendimi başka bir yerde görüyorum. Yanımda birileri daha varmış, çok zengin bir ortam. Bana bir sofra kuruyorlar üzerinde bir sürü yiyecek. Ama ben o yiyecekleri yemiyorum. O yiyecekleri yetim ve aç çocuklar varmış onlara yediriyorum. Yorumlayabilirseniz rüyamı sevinirim, iyi çalışmalar...

https://www.islamiforumlar.net/ruya-...li-duyuru.html

şebnem44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır