Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #1 (permalink)
Huzur Yolcusu
Çalışkan Kardeşimiz

İstihare rüyası yorumları


istihare rüyası anlamları istihare rüyaları tabiri istihare rüyası yorumları
Selamün aleyküm; benim aynı konu için yattığım istihareler var ramazan ayı dolayısıyla buraya yazamadım. Bu konu hakkında kesinlikle bir yanlış yapmak istemediğim için Allah'tan dileyerek doğruyu yapabilmek adına yattığım istiharelerdir.

Şu anda eşimle ayrı yaşıyoruz, boşanma davası açtım eşim bir çok defa evden gitti ayrılmak için ama hep aynı gün döndü. En son gidişinden bu yana 8,5 ay oldu sürekli aradı cevap vermedim. 30 haziranda aradığında cevap verdim pişman olduğunu söyledi ablası ve amcası yüzünden bu hale geldiğini söyledi, beni polise bile yalan ifade ile şikayet etti, şu anda dava halen sürüyor. Şikayetini geri çekeceğini söyledi bana çok oyun oynadılar ve bizim şu anda 3 yaşında bir kızımız var bu telefondan sonra kafam çok karıştı gel dedim, yüzünüze bakacak yüzüm yok dedi. Bende o zaman yüzün yok bir daha arama dedim ve aramadı o da ama onun için endişeliyim çünkü zonguldakta olduğunu facebooktan yeni tanıdığı bir bayan arkadaşının yanında olduğunu söyledi. Okadar şey yaşadım ama hala başına birşey gelmesini istemiyorum, neticede çocuğumun annesi bu yüzdende ne başına kötü birşey gelmesini, nede evladımın boynunun bükülmesini isterim. Bu yüzden eşimin dönmesi ve benim kabul etmem hayırlı mı diyerek istihare yattım. Ve dediğim gibi konu çok hassas olduğu için hata yapmak istemiyorum. Allah rızası için bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

İstihare rüyası
1) İstihare rüyamda köy gibi bir yerde tepedeyiz, bir boynuzlu inek ve birtane uzun boynuzlu koç var, eşimle bende varız koçla ineğin boynuzunu birleştiriyorum toslaşacaklar sanırım, onlar birbirlerini itmeye başlıyorlar koç ineği uçuruma doğru itekliyor bizde eşimle konuşuyoruz, eşim gitmek istediğini söylüyor bende gidecektin madem niye geldin diyorum, birşey söylemiyor bende yürüyorum, koçta arkamdan geliyor. Yolda yürürken bu şimdilerde pepeli miki mauslu balon tarzı şeylere helyum gazı basıp sattıkları şeylerden buluyorum yerde ağzı açık, yaklaşıyorum çok pis bir koku geliyor bir eve giriyorum eşimde yanımda beyaz bir kundakta bebek görüyorum ve uyandım.

2) İstihare rüyamda bir okuldayım öğretmen bir soru soruyor parmak kaldırıyorum derken aynı okulda öğretmen olduğumu ve beyaz önlüklü öğretmenler gördüm.

Bu istihare rüyasının tabirleri nedir acaba Allah rızası için yorumlarsanız çok sevinirim...

PAYLAŞ
Facebook Twitter GoogleHuzur Yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla