Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #9 (permalink)
Gönül sızım
Özel Kardeşimiz
Merhaba iyi günler cansu45 Rüyalariniz Hayr olsun..
Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek;
gerçek yaşamında ilgi alanlarına yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde ,deprasyonda olduğunuzu simgelerken
fiziksel açıdan iyileşmek yada ruhsal bakımdan gelişmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Sizde karabasan var sanki;Sizde ki karabasanın öznesi cinler olabilir Ama olmayabilir de sadece Stress, korku ve deprasyon da olabilir..
Karabasanın, insanın uyanışı esnasında fiziksel,ruhsal bedeninin aynı zamanda bir araya gelmediklerini ve birinin dışardayken (tam olarak bedene girmemiş halde) diğerinin bedene dönmüş olduğunu biliyoruz..
Odayı hisseder, görürsünüz, hatta dokunduğunuzu da hissedersiniz, yatakta olduğunuzu da... Fakat bağırsanız sesiniz çıkmaz,bağırıyorsunuz,fiziksel bedeninize aynı uyarıyı gönderemiyorsunuz. Aynı şekilde bu sebepten ötürü fiziksel bedeninizi hareket ettiremezsiniz.

Karabasanın temel nedenleri:
1-Kan dolaşımındaki düzensizsizlikler
2-Psikolojik gerginlikler.
3-Sırt üstü yatmak
4-Düzensiz uyuma saatleri; şekerlemeler, çok veya az uyumak
5-Fazla stres .gerginlik,deprasyon,korku,
6- Ani çevre/yaşam tarzı değişiklikleri ve travma

Çocukluktan beri "karabasan, karabasan" diye anlaıilan hikâyeler, bilinçaltında daha da büyük korkular yaratıyor.
Bir daha yaşarsanız, bilinciniz yerinizde ise bu bir sağlık problemi ve uyanmalıyım diye düşünün ve odaklanın. Uyanacaksınız...

Yoksa odamda cin mi var diyeceksiniz..?
olabilir elbette her yerde olabilir. etrafimizda göze görünmeyen pek çok şey var !boyutları farklı ,Radyo ,enerji ,mikro dalgaları etrafimizda dönüp duran,
ama bize görünmeyen varlıklar vs.. vs.
Korkmayin cinler durup dururken insana zarar vermez Sen Asıl insan suretindeki cin gibi insanlardan sakının...

Peki bu korkulardan kurtulmanin Çaresi nedir..?
mümkün olduğunca ehemmiyet vermeyin üstünde durmayın düşünmeyin siz ehemmiyet verdikçe düşündükçe o hayal size şiddetlenir. hayal ürünü olarak ortaya çıkabilir.
Buda öyle bir şey olabilir siz düşündükçe hayal ettikçe ürküyorsunuz hayaliniz bu bir kere gördüğünüz olayı sürekli şekillendiriyor.
O gördüğünüz ise üç harfliler karabasan filan olabilir diye aklınıza takmayın! takılmayın...

BEYİN bu tür konularda vücudu ve yüreği kontrolde tutan en büyük mekanizmadır..
Hiç aklına getirmemeye çalış,Zira onları ne kadar çok düşünürsen o kadar çok bulurlar seni. Onları akla getirmek demek Sana korku vermelerine davetiye çıkarman demektir ..
Psikolojini her daim sağlam tutmaya çalış, Kendini küçümseme,Güçlü biri olabileceğini,Herşeyin kontrolunun Allah'ta (c.c) olduğunu,
Ve onların sana hiç bir şekilde zarar veremeyeceğini adeta ezberlet kendine ..Kendinle girdiğin bu psikolojik takviye ile dahada güçlenecek korkunun azaldığına şahit olacaksın zamanla.


Varsa haram veya kötü alışkanlığınızı İSTİĞFAR ile terke çalışınız ,Beden arzınızı ve etrafinizi temiz tutun!!inşaAllah bu korkulardan kurtulursunuz.
Ayet-el Kürsi,Felak ve Nas Sureleri korkunun anahtarıdır
7 tane Ayet-el Kürsi 7 kat kalkan demektir ve seni her türlü yaratık ve korkulardan muhafaza eder (yalnız inanarak samimiyetle okumalısın)
Rabbine (c.c) şükür ve tevekkül etmelisin,Başına bu hadise gelmeden önce beyhude yaşıyordun belkide oysa şimdi daha çok sarıldın Allah'a (c.c)
İşte önemli olanda budur.Sağlıklı ve sorunsuz iken Allah'a (c.c) Şükretmek ve dua etmek. (inş bundan sonrası için dikkatli olursun)

Allah (c.c) yardımcın olsun kardeşim Asla neden ben ? Bunlar neden benim başıma geliyor ? Başka kimse kalmadımı ? gibi sözler sarfedip bu tarz düşüncelere gark olma !
Sorgulama hakkın yok,Hayr ve Şer Allah'tandır.(c.c)ve her şeyin bir Hikmetti sebebi vardir..Selametle..


https://www.islamiforumlar.net/ruya-...san-nedir.html
Gönül sızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla