Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #2 (permalink)
Floral
Başarılı Kardeşimiz

rüyada yazı yazmak rüyada yazılar görmek rüyada deftere yazı yazmak rüyada güzel yazı yazmak rüyada yazı görmek rüyada yazma görmek

Selamın aleyküm. Nasılsınız?

Rüyamda bir kız benden defter istedi, bende bekle bir dakika bakayım, varsa, veririm dedim. Defterlerimin hepsi doluydu. Son defterime baktım, içinde sevdiğim için yazdığım bir yazı vardı. "Sen bana ALLAH'ın lütfusun" diye. Sonra ona aşık olduğum tarih ve sonsuzadek işareti. Bende o sayfayı kopardım çöpe atarım diye. AMMA BAKtım ki, başka yazılar da var. Bu yazılarda mı ona aîtdi hatırlamıyorum, bir de rakamlar yazmışdım ard-arda. O sayfaları da koparınca baktım ki, o zaman da defterde sayfa kalmıyor. Sayfaları yerine koydum, kıza defterlerim dolu dedim.
Gerçekte ona öyle bir yazı yazmamıştım.
Bir de geçen ondan önceki gece rüyamda kuru erik gördüm. Biri bize geliyordu, poşette kuru erik vardı, 1 tane ona verdim, yedi.
Lütfen, yorumlar mısınız?

Benim bir sevdiğim vardı ya, kendime çok garip geliyor, amma ben artık sevmiyorum. Hayatımda hiç kimseyi onu sevdiyim kadar sevmedim. Sadece ALLAH'ı ondan çok seviyordum, o kadar. O benîm kadermmiş gibi inanıyordum. Amma bi gün baktım ki, hiç bi şey hiss etmiyorum ona karşı. Ona yazdıklarım vardı, onların hepsini çöpe atmışdım. Artık hiç bi şey kalmadı bende ona ait. Bunu yapalı 2 hafta falan olur. Sadece, anılarım aklıma gelince bazen bî garip oluyorum, o da normal diye düşünüyorum.

Floral isimli Üye şimdilik offline konumundadır