Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #3 (permalink)
kasmaskas
Yeni Kardeşimiz

Rüyada ünlü görmek

Selamın aleyküm
Arkadaşlar ben rüyamı anlatıyorum,

Şimdi annem beni evden ttnetle ilgili bişey yüzünden gönderiyor, ben de alışveriş merkezine gidiyorum şimdi yürüyorum giderken Burçin terzioğlunu (merhamet dizisinde Deniz) görüyorum. Arkasında 2 kadın var, ben Allah Allah herhalde benziyodur dedim. Ama bir süre sonra özgü namal (merhamet dizisinde narin) geliyor. Burçin terzioğluna birşey diyor sonra sinirli sinirli gidiyor ben hemen arkadaki kadına bu özgü namalmıydı dedim kadın evet dedi bende lütfen onunla konuşurmusunuz onunla görüşebilirmiyim kadın olmaz dedi ben hemen kendim koştum buldum özgü Namal'ı size bir kere dokunabilirmiyim dedim özgü namal öff tamam hadi çabuk dedi bu arada sinirli peki sarılabilirmiyim dedim öff dedi gitti bende Burçin terzioğlunun olduğu yere gittim koltukta oturuyorlardı orda merdiven vardı bir kaç basamak çıkıp ttnet ordamı diye baktım göremedim onlara sordum gösterdiler ama kapalı olabilir dediler neyse ben gidiyorum yolda özgü Namal'a rastlıyorum şimdi sinirli değil bana sen benimle konuşmakmı istiyordun gel diyor sevecen bir şekilde ben diyorum merhamet dizisini çok seviyorum hanımın çiftliğinde çok sevmiştik diyorum sağol diyor sonra hemen t shirtünü yüzüne çekiyor çabuk sakla beni diyor kaçıyoruz ben çok geç gördü galiba diyorum biraz kaçıyoruz sonra kıvırcık saçlı bir adam bizi kovalıyor ona ananas atıyorum ve adam düşüyor çıkışa doğru kaçıyoruz çıkışda güvenlik yakalıyor bizi ama nasılsa bir mafya arabasına bindiriliyoruz ve yoldayız ben adamın silahını alıyorum en ufak hareketinde sıkarım diyorum yolda da sürekli mafyalar nöbet tutuyor gidiyoruz gidiyoruz ama hep aynı yol hep mafyaların nöbet tuttuğu yol başka yola giremiyoruz hep aynı yol 3-4 tur atıyoruz ben adama bak sen bizi eve götür seni öldüren p*ç diyorum ama adam en sonunda işaret veriyor tam bir tünelin önündeyiz ben adama 4-5 el ateş ediyorum adam ölüyor sonra dışarı çıkıyorum karşıma başka bir adam geliyor onada ateş ediyorum ama hiç vuramıyorum onuda özgü namal vuruyor ben hadi çabuk arabaya bin diyorum arabaya doğru koşarken uyanıyorum.
Şimdi arkadaşlar bu nasıl yorumlanacak cevaplarınızı bekliyorum

kasmaskas isimli Üye şimdilik offline konumundadır