Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #9 (permalink)
Gönül sızım
Özel Kardeşimiz

Merhaba Gonul dostum hosgeldiniz hayirli cumalar ve Rabbim hakkinizda HAYIRLI olani versin insallah..
guzel kardesim hic kimse kimse icin istihare yapamaz.. cunku istiharede ruyalardan cok kisinin o an hissetigi icinde duydugu duygu ve hislerde onemlidir..
hic kimse senin Senin kadar bilip hissedemez...
ama sizin de istihare kilmaniz icin huzurlu, sakin,rahat, ve Allah a tam teslim olmus sukun sukunet bulmus bir ruh haliniz gerekli..
ayni hipnotizm gibi.. icindeki kendin ile irtibatta gecebilmek icin ilk once iç ve dış dünyan bir duzene huzura girsin de gerisi Allah kerim..

Hipnotizm mi bilirsiniz insani bilincalti rahatsiz eden olayi hatirlamasi icin derin uykuya yatirilarak o bilincalti karanlik mekana girip onu rahatsiz eden
olayi hatirlamasi ve yuzlesmesi icin yapilir..
Ben bunu bir bolumunu istihare icin yatanlara benzettirim..
Ve bazen insanlar derki ben 7 gecedir istihare yapiyorum sanki ruyami birisi birsey unuturuyor hic bir sey hatirliyamiyorum.. neden acaba?Hipnotizm de de oyledir..
Bu neden oluyor biliyormusunuz aklinizdaki celiski endise daginiklik kararsizlik iki Alem iki tercih arasinda kendiniz bile emin olmadiginiz icin..
bavul okul beklemek gibi karmakarisik seyleri gorursunuz...
karar verilmemis bir seyi nasil ruh aynanida yansimasini gorebilirsiniz ki...

Siz iki kişi arasında kalmışsıniz..Biraz sabretmelisiniz su akacak ve yolunu bulacak ..
Peki su nerede duracak diye sorarsaniz Allahin takdir ettigi ve sen hangisini istiyor ve tercih ediyorsan orada...
Sen ilk once kim oldugunu ve ne istediginizi bir bulun da gerisi Allah kerim..
Ruyaniz acik degil.. ama gelin Sizin ile bir anlasma yapalim.. simdilik ikisinden de ayrilin..
hic bir sekilde gorusmeyin.. ve Kendinize de onlara karsi da durust olun...
Ve karar verebilmek icin bir iki hafta yanliz kalin.. ve daha sonra hangisini daha cok ozlediginizi anladiginizda sadece o kisi icin istihare yapin
ben de yorumunu yapayim olur mu...

İnsanoğlu hayatı boyunca çeşitli seçimlerde bulunur.
en önemli seçimlerden birisi de eş seçimi sayılabilir.
Çünkü gerek dinin hayata tatbik edilmesinde gerekse mutlu bir hayat kurmada en önemli etkenlerden birisidir eş seçimi…
yasiniz daha cok genc..dedim ya ikisinden de bir sureligine ayrilin
ve kendinizi buldugunuzda istihare kilarsiniz.. Hayirli Gunler...

Gönül sızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır