Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #1 (permalink)
hill
Misafir

Rüyada üç harfli görmek

Merhaba, rüyamda bilmediğim ama okul olduğunu tahmin ettiğim bir yerdeydim. Demir bir kapının karşısında ve yanında bank vardı. Ortam aydınlıktı gayet korkutucu bir tarafı yoktu. Kapının yanındaki bankta ben ve yakın bir arkadaşım oturuyorduk. Karşısındaki bankta ise ablam oturuyordu ve yanı boştu. Ablamın yanına iki kadın oturdu (kadınlardan biri kısa sarı saçlıydı ayağında çizme vardı dizlerinde bir etek vardı ruju vardı hatırladığım kadarıyla. Diğer kadının da saçları kısa siyahtı onun da ayağında gri uzun bot var diye hatırlıyorum). Bir süre oturduktan sonra kadınların ayağının ters döndüğünü farkediyorum ve bunun üstüne yüzlerine bakarak Fatiha Suresini okumaya başlıyorum. Ben okumaya başlayınca ablamın boynuna saldırıyorlar. Kan vs. görmedim. Okumaya başladığımda uyandım. Uyandığımda hala devam ediyordum sureyi okumaya. Korktum açıkçası. Bundan 1 hafta önce de odamda boydan bir ayna var. Onda kendi yaşkarımda bir kız görmüştüm. Gülümsüyordu bana ve korkutucu bir yanı yoktu. Hayal meyal hatırlıyorum fazla korkmamıştım ama etkisinde kaldığımı da düşünmüyor değilim. Bunlar ne anlama geliyor, yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar...
İstanbul, Hilal S. yaş:17 öğrenci

PAYLAŞ
Facebook Twitter Google