Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #1 (permalink)
Turab
Teknik Ekip

Rüyanızı paylaşmak için uymanız gereken kurallarDİKKAT!!!

Sitemize rüya yorumu için mesaj gönderenler; Her rüyaya yorum yapılmaz.
Yorum yapan kardeşimiz sizin rüyanızı yoruma uygun görürse cevap alabilirsiniz. Her rüya yorumlanacak diye bir kuralımız yoktur. Mesajınız cevapsız kalabilir. Yorum için mesaj gönderirseniz mesajınız yayınlanır, ancak mesajınız yayınlandıktan sonra silinmesi veya değiştirilmesi söz konusu değildir! Bu konuda ısrarcı olmayın! Israrcı olanlar forumdan banlanır! Lütfen seçiminizi ona göre yapın!


RÜYANIZIN YORUMLANMASINI İSTİYORSANIZ; ÖNCE ÜYE OLUN, KURALLARI VE ALTTAKİ YARDIMCI LİNKLERİ SONUNA KADAR OKUMADAN MESAJ GÖNDERMEYİN!!!

KURALLARA UYGUN OLMAYAN MESAJLAR CEVAPLANMAYACAKTIR!

1-Mesajın başlık kısmı şu şekilde olacak. (Örnek: Rüyada merdivenden düştüğünü görmek) Mesajın başlık kısmına; selamünaleyküm, rüyam, rüya yorumu, yorum, rüyam hakkında, çok önemli, lütfen yorum ve bunun gibi başlıklar yazanların mesajları CEVAPLANMAZ! (Gerekli durumlarda, başlık kısmı yönetim tarafından değiştirlir)

2-Kısa mesaj yazar gibi yarım kelimeler (istio, gidio, yapıyoz, bide, gidcem, gelcem, ewet, blyrm, söledi, tşk, ıstmıyr, ryamda, ıstyruz, biliyoz, v.s) kullanmayın, daha önemlisi NOKTA VE VİRGÜL gibi imla işaretlerini kullanmadan dümdüz bir mesaj göndermeyin. Çok kısa tek satırlık, ayrıntı içermeyen mesajlar göndermeyin! Bu şekilde mesaj gönderenlerin mesajları CEVAPLANMAZ!


Unutmayın! Yorumlar sadece Allah Rızası için yapılıyor. Hiçbir menfaat yok! O nedenle mesajlarınızda kullandığınız kelimelere ve ifadelere dikkat edin! mesajınızı yorumlayana ve okuyanlara saygı gösterin ve düzgün, anlaşılır, imla kurallarına uygun mesaj gönderin!
Çok kısa olarak yazılmış, ayrıntı içermeyen, anlaşılmayacak kadar bozuk bir Türkçe ile, imla kurallarını katlederek yazılan mesajlar göndermeyin!

ÖNEMLİ NOT:Rüyanızı yazıp gönderdikten sonra, (Yazınızı hemen göremezsiniz! ) Yazınız yetkililer tarafından kontrol edilecektir. Yayınlanmasında bir mahsur yoksa ve mesajı kurallara uygun gönderdiyseniz, yazınız yayınlanır ve yoruma uygunsa cevabı yazılır. DİKKAT: Mesajınız kontrol edilip onaylandıktan sonra başka bir bölüme taşınmış veya başlık kısmı tarafımızdan değiştirilmiş olabilir. Mesajınızı bulamıyorsanız, kuralların sonundaki yardımcı linkten nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca mesajınıza cevap yazıldığında sistem otomatik olarak mail adresinize bilgi mesajı gönderecektir.
LÜTFEN ALTTAKİ YARDIMCI LİNKLERİ OKUYUN

https://www.islamiforumlar.net/forum...amayanlar.html

https://www.islamiforumlar.net/forum...kurallari.html


Şimdi! Kuralları okuduysanız ve rüyanızın
yorumlanmasını istiyorsanız tıklayınPAYLAŞ
Facebook Twitter GoogleTurab isimli Üye şimdilik offline konumundadır