๑۩۩๑Burada her şey "NET"๑۩۩๑

islamiforumlar.netGo Back   islamiforumlar.net - islami forum > KÜLTÜR,EDEBİYAT MİZAH > Rüya Tabirleri
Anasayfa Kuran-ı Kerim Kuran Öğren İslami rüya tabirleri İslami Oyunlar İlahiler İletişim
Rüya Tabirleri Rüyalarımız ne anlam taşır

Rüyada lahana görmek

Rüyada lahana görmek, genel anlamda insanlar ve ticaretle uğraşanlar için hoş değildir, hayra yorulmaz, sertlik ve kabalıkve hoş olmayan şeyler ifade eder.. Bazı durumlarde rüyada lahana görülmesi, gizli mala veya ...


 

 

Seçenekler Değerlendirme
Alt   #1 (permalink)
Elifgül
Uzman Kardeşimiz
Standart Rüyada lahana görmek

Rüyada lahana görmek, genel anlamda insanlar ve ticaretle uğraşanlar için hoş değildir, hayra yorulmaz, sertlik ve kabalıkve hoş olmayan şeyler ifade eder..

Bazı durumlarde rüyada lahana görülmesi, gizli mala veya saklanan bir sırra işaret eder. (Rüyada görülen diğer unsurlara göre, manalar değişebilir.)

Elinde lahana yaprakları görmek, amacına ulaşmaya, istediği şeyi elde etmeye, elde ettiği şeye kolay ve zahmetsiz olarak sahip olmaya işaretle tabir edilir.

Lahanaları pazara götürenleri görmek, şiddete işarettir.

Rüyanızda lanana aldığınızı ve keserek yediğinizi görmeniz; sizin başkalarının sırlarını öğrenmeye çalışacağınıza ve elinize gizli mal geçeceğine yorumlanır.

Rüyanızda lahana yapraklarının sararmış olduklarını görmeniz; hafif bir rahatsızlığa yakalanacağınıza ve sakladığınız paralardan(gizli birikiminizden) bu rahatsızlığınız için harcayacağınıza,

Rüyanızda kendi bahçenizden bir lahana keserek evinize getirdiğinizi görmeniz; sizin çevrenizden bir sır sakladığınıza veya saklayacağınıza yorumlanır.


Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için BurayaTıklayın

Elifgül isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
 

Bookmarks

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesinde Bulunan Yazılar
AKTİF KAYNAK LİNK belirtilmeden kullanılamaz.

Din