Zayıflama aleti imalatı

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hurda bisikletten egzersiz aleti imalatı ;)

Fotoraf0720%20800%20x%20600_zpsil7u4p46.jpg

Fotoraf0721%20800%20x%20600_zpsk6psjatv.jpg

Fotoraf0723%20800%20x%20600_zpsgt0shqml.jpg

Fotoraf0724%20800%20x%20600_zpsrxetuqmy.jpg

Fotoraf0725%20800%20x%20600_zpsz8ankmby.jpg

Fotoraf0728%20800%20x%20600_zpsuimyevsl.jpg

Fotoraf0727_zpsqaqchvot.jpg

Nihayet bittimsum.. diye bir deneme yaptım, baktımki olmamış:tüüh:, bütün yük kollarıma bindi :(
Şimdi arka kısmı biraz kısaltıp, ön kısmı da birokadar yükseltmeye çalışıcam:)

Huyum kurusun, evde kulanılan her ne olursa olsun, bu eskidi deyip çöpe atmak veya hurdacıya vermek gibi bir huyum yok elhamdulillah ;)

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum ekrem abi, pedallara direnç katabilirseniz eğer çok güzel olur inşaallah.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamunaleykum ekrem abi, pedallara direnç katabilirseniz eğer çok güzel olur inşaallah Allahımmm. :maasallah:
Aleyküm selam kardeşim, pedalın somunlarını biraz sıkmayı düşünüyorum, tabi sıkılırsa ;)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
r_bargo_muslim_women_500x279.jpg

Siz ilk Önce O fazlalıkları atın!! Aşka ayıp oluyor ,ayy pardon bisiklette yazık oluyor..el insaf Ya Hu ..

Yuuh yani ,el kadar bisiklette kocaman adam yükleniyorsun...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ustacım hurda bisikleti atmamak için zayıflamayı bile göze almışsın helal olsun be yaw:D Boş pedallarla zayıflanı mı yahu.

tozduman

Moderatör
Moderatör
:) Ekrem abi cok güzel olmuş :)
Sabahları kırmızı pancar,havuç ,beyaz lahana, elma meyve sıkacağı ile suyunu sıkıp aç karnına her sabah içerseniz.
7 gün boyunca sadece sebze ağırlık li beslenirseniz 5 kilo verebilirsiniz :)
Selam ve dua ile :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
r_bargo_muslim_women_500x279.jpg

Siz ilk Önce O fazlalıkları atın!! Aşka ayıp oluyor ,ayy pardon bisiklette yazık oluyor..el insaf Ya Hu ..

Yuuh yani ,el kadar bisiklette kocaman adam yükleniyorsun...
Fazlalıkları atmak için yapıyorum onu zaten adminim, o gördüğün el kadar bisiklet benim gibi iki kişiyi taşır:D

Ustacım hurda bisikleti atmamak için zayıflamayı bile göze almışsın helal olsun be yaw:D Boş pedallarla zayıflanı mı yahuislikcalan
Neyapayım be hocam bisikleti atmaya kıyamadım, atmaktansa ben zayıflıyayım bari dedimdfgtn
Hocam evet pedal boş oldu da diğer ufak hurda bisikletin arka dişlisini buna montalayıp uydurabilirsem birde firen sistemi kurmayı düşünüyorum:tamam:.

:) Ekrem abi cok güzel olmuş :)
Sabahları kırmızı pancar,havuç ,beyaz lahana, elma meyve sıkacağı ile suyunu sıkıp aç karnına her sabah içerseniz.
7 gün boyunca sadece sebze ağırlık li beslenirseniz 5 kilo verebilirsiniz :)
Selam ve dua ile :)
Teşekür ederim kardeşim sen güzel olmuş dediysen illaki güzel olmuştur cfbrvo

Tavsiyene de teşekür ederim ama neyazıkki başıma iş çıkardın çünkü evde meyve sıkacağı olmadığı için onu da icat etmek için uğraşıcam.

Görüş ve düşünceleriniz için hepinize teşekür ederim az sonra yeni resimler geliyor.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Fazlalıkları atmak için yapıyorum onu zaten adminim, o gördüğün el kadar bisiklet benim gibi iki kişiyi taşır:D
Allah hiç kimseye taşıyabileceğinden daha fazlasını yüklemez diyorsunuz.
Siz en iyisi o parmak kadar bisikleti sırtınıza alıp koşun
bakın millet ne diyecek..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
fotoraf0730800x600.jpg

ekrem.jpg

ekrem67.jpg

Son aşamaya geldik gibi ;)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Neyapayım be hocam bisikleti atmaya kıyamadım, atmaktansa ben zayıflıyayım bari dedim.
Yahudinin biri Tendurdiyot şişesini kırınca hemen elini,kesmiş niye biliyormusunuz Tendurdiyot boşa gitmesin diye.
Sözüm meclisten out!!Ayy afedersiniz Sözüm Forumdan dışarı.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ben de eski bisikletten ot kesme makinesi yapsam mı..?

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
ben de eski bisikletten ot kesme makinesi yapsam mı..?
İyi fikir valla, bence de yapın yapın bahçede ot, çalı çırpı ne varsa temizlersiniz :D
Bunu ben de çok rahat yaparım ama işimize yaramaz çünkü bizim bahçeler çapalanıyor :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
harikaa İyi fikir valla, bence de yapın yapın bahçede ot,çalı çırpı ne varsa temizlersiniz :D
Bunu ben de çok rahat yaparım ama işimize yaramaz çünkü bizim bahçeler çapalanıyor :)

ehh! Ya Hu bende nerde o marifet..aassd..
10 parmağımda sadece 1 marifet var!!şu sıralar 11. parmağa bir marifet ayarlamakla meşgulüm
..:tüüh:,

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Nihayet bittii.
Bugün arka kısma yine eski çıkma arka teker dişlisi montalayıp bilya somunlarını da biraz sıkıştırdım,
şimdi bunda pedal çevirmekle bir yokuş tırmanma arasında fark kalmadı, tek farkı benim icadım olması.

ekrem0734.jpg

ekrem0735.jpg

ekrem0736.jpg

ekremf0737.jpg

ekremf0738.jpg

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı olsun ne diyeyim,ama biz kadınlar için bu bir vakit ,emek kaybı..at gitsin ! etrafı dağıtma yeter.
Araba yagini değistirmek

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ahh ekrem abi öyle müsait bir müstakil garajım olsa spor salonu gibi spor aletleriyle doldururdum. :) Durumum var almaya fakat evde koyacak yer yok. Dambıl bench sehpası ve bir spor aletiyle idare ediyorum. Hayırlı olsun abi.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hayırlı olsun ne diyeyim,ama biz kadınlar için bu bir vakit ,emek kaybı..at gitsin ! etrafı dağıtma yeter..

Araba yagini değistirmek
Allah razı olsun.
Valla bana öyle ''ne yaparsan yap ama etrafı dağıtma yeter'' diyecek kimse yok adminim, etraf zaten dağınık o yönden sıkıntı yok.

Ahh ekrem abi öyle müsait bir müstakil garajım olsa spor salonu gibi spor aletleriyle doldururdum. :) Durumum var almaya fakat evde koyacak yer yok. Dambıl bench sehpası ve bir spor aletiyle idare ediyorum. Hayırlı olsun abi.
Bunada şükret kardeşim. ''Aza kanaat getirmeyen çoğu hiç bulamaz'' mış.
Ben köyde yaşıyorum Allah'a çok şükür her yer musait sen istediklerini al getir buraya ;)

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Öyle Allah razı olsun verdiklerine hakkıyla şüküretmeye bile takatim yetmez. Spor konusunda öyle işte :) ) anla işte.

Üst Alt