Yürekten Dökülenler

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Ey alemlerin sultanı ey yaradılanların en şereflisi ey ümmetim ümmetim diyen gözyaşı döken yetimler yetimi.senin mubarek ismini duyarken bile içimden birseyler akıp gidiyor.senin için cok geceler gözyaşı döktüm ölene kadar bu sevda ateşi sönmeyecek.ALLAHım şahit olsun..

Gelişinle başladı kardeşlik, gelişinle bitti huzursuzluklar. Sen " EMİNSİN " Ya ResûlALLAH! İsmin "Muhammedül Emin; yani güvenilir insan, dosdoğru insan... Senden öğrendim dostluğu, kardeşliği, kulluğu, senden öğrendim duayı, merhameti, senden öğrendim öğrenmeyi ve yine senden öğrendim, şu evrenin, muhteşem kainatın basit bir tesadüften oluşmadığını. "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" sözün, seni anlatmaya yeter, değil mi Efendim!

bazı geceler sıcacık yatagıma, yumusacık yastıgıma başımı koydugumda senin hasırlarda yatıp mubarek alnına hasır izinın cıktıgı aklıma gelır.kaldırıp atarım yastıgı ben kimim ki derim kendi kendime kızarım kendime utanırım kendimden..

rüyalarima girdin ama bana mübarek yüzünü göstermedin yanındaydım oysa senın mubarek yuzune bakmaya calısırken sen benden yuzunu cevırdın ızın vermedın..kosarak ağlayarak cıktım yanından.uyandıgımda günahlarıma ağladım.belki o kadar cok gunahım olmasaydı bana nur yüzünü gösterecektin... olsun senin gül kokunu hissettim ya bunada şükürler olsun..biliyorum çok gunahkarım ama senin aşkın sevgin hep vardi kalbımde o aşkla ayakta duruyorum...

senin sünnetlerini hep hayatımda uygulama calısıyorum.hatta sizin bir sünnetinizi gecen gün ögrendim.hani size birisi seslendiğinde yada arkanıza dönecegınız zaman sadece mubarek başınızı cevirmiyorsunuz ya bütün mübarek vucudunuzla arkanıza dönüyorsunuz ya işte bende bundan sonra öyle yapıyorum...sizi canımdan cok seviyorum ya resüllullah.çok ama çok çok...bu sevginin tarifi yok olmayacakta..hangı tarif bu sevgımı bu aşkımı anlatabılırkı.kelimeler yetmez sözler yetmez..

birgün şu günahkar vucudumla mübarek ravzana gelicem sultanım..işte o gün benim hayatım dünyam o gün duracak.ve bir daha dünyam dönermi bilmemki....senden hiç ayrılmayacagım.aldıgım her kokuda sen olacaksın...attıgım her adımda önümde sen varmıssın gibi yürüyecegim................

belki bir AMMÂR B. YÂSİR olamayacagım seni ve ALLAHı inkara zorlanıp kızgın kumlarda yatırılıp kuyularda sarkıtılmayacagım.ama son nefesime kadar sana layık ümmet olmaya calışacagım...Rabbim Şahit Ol...

seni canlarımızdan çok seviyoruz efendim....

ALLAHım peygamberimiz Hz.MUHAMMED (sav)efendimizin Şefaatini Ümmedi Muhammede Nasip eyle.kgüll..,

Amin
Alıntı..

Üst Alt