Yeni üye ve yeni üyelik alacak olanlara duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Değerli arkadaşlar, islamiforumlar.net,e üyelik alırken
verdiğiniz doğru bilgileriniz bize(siteye) hiçbirşey kazandırmadığı gibi,
sizede hiçbirşey kaybettirmezqqww..k
ama unutmayınki dinimizde YALANa yer yokturhmmnn

rXGfTDp.jpg

TSyLDR6.jpg

foruma nereden katıldığınız, yaşınız, cinsiyetiniz vs. bizi hiç ilgilendirmez,
bizi ilgilendiren, insan ve suyu taşırmayan bir gül yaprağı olmanızdır
vesselam!...

aorskaya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Değerli arkadaşlar, islamiforumlar.net,e üyelik alırken
verdiğiniz doğru bilgileriniz bize(siteye) hiçbirşey kazandırmadığı gibi,
sizede hiçbirşey kaybettirmezqqww..k
ama unutmayınki dinimizde YALANa yer yokturhmmnn

rXGfTDp.jpg

TSyLDR6.jpg

foruma nereden katıldığınız, yaşınız, cinsiyetiniz vs. bizi hiç ilgilendirmez,
bizi ilgilendiren, insan ve suyu taşırmayan bir gül yaprağı olmanızdır
vesselam!...

Selamun aleyküm,

Yakınlarımın oluşturduğu bir aile şirketler gurubunun danışmanlığını yapmaktayım.

Asıl ikametgahım 1979 dan beri Ankara olmasına rağmen, işim gereği; İstanbulda 6 yıl, İzmir de 21 yılı geçen süreyle bulundum.
Ama, gerek İstanbul'a ve gerekse İzmir'e giderken hiç te bu kadar sürelerde orada kalma amacıyla ve planlamasıyla gitmemiştim.

İşim'in gerektirdiği organizasyonlar ve pozisyonlar gereği bu sürelerde orada bulunmam mantıklı olanıydı.

Şimdi de yine Ankara'dan başka bir şehirde benzeri nedenle bulunmaktayım. Ama burada da ne kadar kalacağımı bilemiyorum.

Sadece kendimi Ankara'lı kabul ediyor ve zorunluluklar dışında orada ikamet edeceğimi net olarak biliyorum.

Benimkisi; hani nüfus cüzdanınızda doğum yeriniz yazar ve sonra doğumdan itibaren başka şehirde yaşasanız, başka şehirli olsanız bile nüfus kağıdınızda yazdığınız şehirli sayılmanız gibi bir durumdur.

Diğer bilgilerim de bu tür değişiklikler olmadığından veriler kolaylıkla girildiyse de bunun yanında, katılınan il olarak asıl kalmayı düşündüğünüz ili yazmak, kalma amacıyla gitmemekle birlikte, ne kadar süre orada kalacağınızı da bilemediğiniz için bulunduğunuz yeri yazmamanız "yalan beyanda bulunmak" olabilirmi?

saygılarımla...
aorskaya

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Diğer bilgilerim de bu tür değişiklikler olmadığından veriler kolaylıkla girildiyse de bunun yanında, katılınan il olarak asıl kalmayı düşündüğünüz ili yazmak, kalma amacıyla gitmemekle birlikte, ne kadar süre orada kalacağınızı da bilemediğiniz için bulunduğunuz yeri yazmamanız "yalan beyanda bulunmak" olabilirmi?

saygılarımla...
aorskaya
Aleyküm selam. Senin beyanın yalan olmaz kardeşim siz danışmansınız bugün ankaradaysan yarın nerde olacağın belli değil de bu şahsınıza değil genel e yönelik bir uyarıdır.
ben bir üyenin profiline baktım rüya yorumu için giren üyelerin birçoğu gibi baktığım kişininde bilgileri yanlış:imkansiz:.
Kişiler yanlış bilgi vererek seni veya beni kandırabilirler peki ya Yaratan'(c.c)ı ?
:imkansiz:.
O nedenle benim uyarılarıma karşılık lütfen ''olurmu'' olabilirmi'' gibi butür cevaplar yazmayın!...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt