Yandım tutuştum aşka

vaveyla

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Yine Üfürüldüm Dert Küpüyüm Üfürüldükçe Yandım Tutuştum Aşka

Hu Deyip Başladım Aşka Yana Yana

Ve Başladım Mevlana Gibi Aşk Narında Yana Yana Döndüm

Düğünümüz var Mevlana Diyarında Yanıp Tutuştuk Aşkın Narına

Dönüyorum Ben Yane Yane Aşk Neyledi Beni Koydu Halden Hale

Hamdım Piştim Yandım

Her Üfürüşte Yüreğime Çizdim Aşkını

Döndüm Aşkın İle Huhu Diyerek

Aşkın İle Döndükçe Halden Hale Giriyorum

Gelde Gör Beni Aşkın Kul Eyledi

Bir Tesbih Gibi İsmini Yüreğime Nakşedip Döndüm

Döndükçe Dönüyorum Ellerim Sema ya Doğru Tutmazmısın Ellerimi
Aşkın İle Kul Olup Yaneyim

Üflemezmisin Yüreğimi Üflede Coşayım Aşkın İle Döneyim

Huuuuu Huuuuuu Deyi Deyi Sende Dön

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
“Ney’i dinle ki neler, neler söylüyor. Allâh’ın gizli sırlarını tekellüm ediyor. Yüzü sararmış, içi boşalmış,

başı kesilmiş yâhud neyzenin nefesine terkedilmiş olduğu halde dilsiz ve kelâmsız, Hudâ, Hudâ diyor.”

(Hz.Mevlana)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hüzün ki en çok yakışandı aşıklara... Yandık.. yakıldık.. ama hüzünden yana asla yakınmadık...
Ne de olsa biz mahzun bir peygamberin ümmeti değil miyiz? Hüzün taze tutar aşk yarasını... Yaramdan da hoşum, Yarimden de..
Dilim lâl, gözüm âmâ.. Başı belli de.. sonum muammâ...Ne kavuşmak istiyorum sevgiliye nede uzak kalmak...
sanki Araftayım...BU GECE...

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
rumilove.jpg

Bu gece AŞK Olacağım…
Bu gece SEN ‘den aldığım güçle tutunacağım bana…
Bu gece şah damarımdanda daha yakın hissedeceğim SEN ‘i kendime…
Bu gece VARLIĞINLA coşacak kuş kadar kalbim…
Bu gece AŞK ‘ın la yaşayacağım…
………Bu gece kendimde ölecek ve bendeki SEN ‘i bulacağım…
Bu gece AŞK Olacağım…
♥Hz.Mevlana♥

beydeba

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Atese ne kadar dayanabilir insan acaba !!! kac saniye ve salise veya atese dayanabilecegimiz kadar yasamaliyiz ama bu ates ask atesi olursa ve ask Allah aski ise,o zaman hic bir yerin yanmaz ve aci cekmezsin... Fani olan asklar bostur onemli olan baki olan yuce yaraticiya ask dir....Iste o ask oldumu sizde kim ne derse desin selam dersiniz ve uzuntuleriniz cabuk gecer cunku siz hakiki sevdaya tutulmussunuz.. Fanisin ve fani olani istemedin ve baki olan aska kapildin gidiyorsun...Ve bir bakiyorsunki zaman ne kadarda cabuk gecmis ve onceden faniye asiksan eger cektigin acilar bile o kadar hafif gelirki o hakiki aska tutulmusken..Iste dunya aski fanidir insan yasarken fani olani istermi veya bu dunyadan gidince de yerini garantiye almak istemezmi ! ben gercek aski yaraticimin askini istiyorum ve yuregim huzunlendimi yanimda oldugumu biliyorum...Hakkimda ne uzucu bir sey varsa askina asik oldugum yaraticimin elbette benden daha iyi bildigi vardir cunku benim sahibimdir.... Ben fani olan aski istemem cunku beni yakar benim askim baki olanadir... Yandim askin atesinde kavruluyordum, ne idim ne olup savruluyordum,dunya denen faniye az kalsin kaniyordum, ben artik buldum baki askimi megerse coktandir bendeymis bende onu ariyormusum,ve sonunda ben faniden kurtulup baki olan Allahimin askini buluyormusum....

Üst Alt