Yağmurun sesine bak yürüyüşe davet ediyor

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
selamun aleyküm dostlar,
Dün akşam, değerli bir kardeşimden gece msn, + tel + mailden bana gönderdiği mesajlarında, bundan sonra seninle görüşmek istemiyoruuuum msn,nide sildim bidaha bana yazma gibi yediğim fırça itibariyle, değerli gönül dostumun yapmıyorsun diye kızdığı benimde yapmak isteyipte yapamadığım bazı haraketlerimi engelleyen kilolarımı atmak için sabah ve akşam
h0zqx.gif
yapmaya karar verdim.:tamam:.
busabah spor kostümlerimi giyerek yanıma ne sigara nede cep tlf,numu almadan bismillah deyip sabahın 06,sında evden çıktım,
aheste aheste yaklaşık 4 klm, kadar
h0zqx.gif
,ki başımda sineklerin patinaj çektiği bölgeye yağmur damlalarının şıp şıp döküldüğünü hissettim belki yağmur fazla yağmaz düşüncesiyle bir klm kadar daha gitmiştimki, ben sana geliyorum diye haber verdim sen niye geri dönmedin bakalım dermişcesine yağmur biraz daha hızını arttırınca mecburen geri döndüm ve aynı tempoda yürüyerek saat 09 civarlarında eve geldim geldim,de dökülen yağmurun bir damlasını dahi ziyan etmedimcddvb..
kırk yılda bir değerlibir kardeşimizin sözünü dinleyelim dedik, dinledik ve yağan rahmetide ziyan etmemiş olduk:)
şuanda saat 17:30 kostümlerimi giyip yine yürüyüşe çıkmaya niyetim var ama havada yağmur bulutlarıda cirit atıyor onedenle yürüyüşe çıkmaya biraz tırsıyorum, çok şükür sabah yağmurunu afiyetle yedik, şimdi birde akşam yağmurunu yersek ozaman beni yataktan kim kaldırabilirçook kommiik
Ya, hadi yağmur bugünkü nasibimizmiş amenna ama insan bukadarda kadersiz olmaz ya-huu
...
selam ve dua ile a.e.o...!dgüüll,.

Üst Alt