Vücudumda Dolaşan Akrep Cinleri

-ozgur-

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm... Çok Değişik İmtihanlar Geçirdim. Sustum Sabrettim. Bu Seferki Normal Değil. 2 Senedir Namaz Kılamıyorum.
Vücudumda Dolaşan Akrep Cinleri Hissediyorum. Vücudumu Etkisiz Hale Getiriyorlar. Artık Çalışamıyorum da. Soktukları Bölgeyi Yakıyorlar, Çıban'da Çıkarmaya Başladılar.
Edebimin Müsaade Etmediği Farklı Durumlarda Söz Konusu. Büyü yapıldığını Biliyorum. Kimin Ne Yaptığı Önemli Değil. İmtihan... Lakin Zehir Artık Kalbime ve Dilime İndi... Allah (C.C.) Rızası İçin Bana Dua Edin...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim, Allah c.c acil şifanı versin. Sıkıntılarını hafifletsin. Duayı bırakma devam et.

Hakan islam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, yardimci olmaya calisirim insallah. Özelden yazarsan sevinirim. duaa..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Yardimci olmaya calisirim insallah. özelden yazarsan sevinirim. duaa..
Aleykümselam, yazacaklarımızı buradan açık ve şeffaf olarak yazalım inş. herkes görsün, faydalı ve doğru bir bilgi varsa herkes yararlansın. Sitemizdeki uygulama bu şekilde.

harekat42

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rabbim yardımcın olsun yardımlarını ve rahmetini senden esirgemesin. Rabbim büyüktür kullarını sever.

Lē ilēhe illē ente subhâneke innî kuntu mine'z-zâlimîn.

Anlamı: «...Senden başka İlâh yoktur. Sen, Sübhân'sın (her şeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zâlimlerden oldum.» (Enbiyâ Sûresi, 87. âyetten kısmen alınmıştır)

Peygamber Efendimiz buyurdu ki, "Birinize dert ve belâ gelince, Yûnus Peygamberin duasını okusun! Allah-u Teâlâ, Onu muhakkak kurtarır."

Üst Alt