Uyelik iptali

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum.

Uyeligimi sildirmek istiyorum. Bunu nasil yapabilirim yada kime bildirmem lazim.
Yardimci olursaniz sevinirim.

Hayirli aksamlar
Selametle kalin
dua ile.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamun aleykum

Uyeligimi sildirmek istiyorum. Bunu nasil yapabilirim yada kime bildirmem lazim.
Yardimci olursaniz sevinirim.

Hayirli aksamlar
Selametle kalin
dua ile.

Aleykümselam kardeşim, Üyelik silinmesi gibi bir uygulama yoktur. Siz istemediğiniz sürece foruma girmezsiniz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam
Hayirdir gunesim neden uyeliginin silinmesini istiyorsunuz?
ahh kardesim bu al acele kararlar insanlari ne kadar da yanlis ve cikilmaz sokaklara goturuyor...
acele ve gergin oldugum an larda her verdigim karardan sonra pisman olmusumdur...
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun Hakkinizda HAYIRLISI...

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum.

Ben belki silinebilir diye yazmistim.Sizde haklisiniz girmesemde olur...

Gonul sizim abla bilmiyorum artik ne diyecegimide bilmiyorum...

Selametle kalin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum.

Ben belki silinebilir diye yazmistim.Sizde haklisiniz girmesemde olur...

Gonul sizim abla bilmiyorum artik ne diyecegimide bilmiyorum...
Selametle kalin

HAYIRLISI deyin...HAYIRLISI .
acilangul1

U

uurzturk

Kayıtsız
Misafir
üyelikten çıkış yok mu

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirlisi insallah...
Hep diyorum.
Ama bu duruma cok uzuluyorum insanlar beni anlamiyor yada ben onlari anliyamiyorum.

Selametle kalin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ahh kardesim hep yanlış anlaşılmadan yakinir dururuz ya keske birde biz karsimizdakini dogru anlamayi bir denesek...iste boyle
Hepimizin Hayatında Muhakkak KEŞKELERI vardır

hayatta Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev hayattır.
Hayat dersler, ibretlerle dolu tecrübeler toplamıdır.
Hayat yaşanan en büyük sınavdır. Bu sınav birçok pişmanlıklarla doludur ...

Hepimizin hayatında “keşkeler” vardır. Hayatın bir parçası haline gelen keşkeler kimi zaman teselli, kimi zaman içi yakan bir durumdur.
Acaba zaman hayatımızdaki “keşke” leri artırıyor mu, azaltıyor mu, yoksa onlarla avunup duruyor muyuz?
İnsanın tüm evrende kesin olarak düzeltebileceği tek bir şey vardır; o da kendisi...

İnsanlar yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanırlar. “Tecrübe çok acımasız bir öğretmen; önce sınavı yapıyor, dersi sonra öğretiyor.”

Sebebi değiştirmeden neticeyi değiştirmek mümkün değildir.” Keşke şöyle yapsaydım, keşke böyle yapsaydım” deyişimiz arttığında biraz daha sıkıntılarımızın çoğaldığını, hedeften uzaklaştığımızı görürüz.

“Şimdiki aklım olsaydı” veya “Bu akılla daha küçük, ya da genç olsaydım” lafları iş işten geçtikten sonra artık faydasızdır…
Hayatımız; acabalarla, keşkelerle harcanacak kadar uzun değil. Yaşama küsme hakkımız olmadığı gibi, karamsar ve asla umutsuz olmaya da hakkımız yoktur!

Hayatımızın sonuna kadar eksikliklerimiz olacaktır. Belli bir zaman diliminde ortak paylaşılan tecrubeler sayesinde eksilerimizi artıya dönüştürebiliriz.

Bugün yaptığınız davranış ve seçimler, yarın yaşayacağınız evi kurar. Öyle ise onu akıllıca kurun. Hayatın güzel bir hediye olduğunu bilerek samimice yaşayın, eksileri azaltıp, artıları çoğaltın ki, mutluluğu yakalayin..

Beni kimse anlamiyor diye her toplumdan gitmek ÇÖZÜM DEĞİLDİR !
çözümun ne oldugunu merak edersen soylemek isterim.. Selamet ile Hayra Kal kardesim...

Üst Alt