Ümreye gitmek istiyorum

songül_38

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamün aleyküm ben bi konuda yardım istiyorum geçen yıl umreye gitmiştim oraya gitmeden önce gideceğim diye sevinç vardı içimde ilk gittiğim gün adeta şok olmuş bi şekilde tavaf ederken gözlerimi beytullahtan alamamıştım 15 gün su gibi geçti adeta ve şimdi tam bir yıloldu bugeçen zaman içerisinde ne zaman gözlerimi kapatsam beytullahı ve tavaf eden hacılar gözümün önünde sanki oradayım etrafımda bu yılumreye giden bi çok tanıdıklarım oluyor ve onları çok kıskanıyorum ne zaman birisi umre yada hacca gidiyorum dese içimde fırtınalar kopuyor orada geçirdiğim saadet dolu günlerim gözümün önünden geçiyor çok kıskanıyorum günahamı giriyorum Uzgunnngene gene gitmek istiyorum oraya doyamıyorum başınızı ağrıttım hakkınızı helal edin allah razı olsun duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam ne mutlu size Siz gecen sene gitmissiniz ya hic gidemiyen kardeslerimiz bu duyguyu hic bilemezler ve hissedemezler..
merak etmeyin yanliz degilsiniz.. ben de Umreye gitmistim ve her sene Hacilar tekrar umre yolculuguna ciktiklarinda aglarim..
Bu kıskanma, imrenme, hasret, Sevgi, O mubarek yerlere tekrar gidebilme istegi aski dir diyelim artik...
ins. tekrar gideriz,,
Rabbim cumlemize O kutlu yerlere gitmeyi tekrar ve tekrar gitmeyi nasip etsin...

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
umreye gitmek istiyorum...

Selamın aleyküm arkadaşlar ben bu kış çok istiyorum umreye gitmeyi inşallah allah c.c bana nasip eder hele de 2 seneden beri çok istiyorum ama gidemedim hala lütfen benim için dua edinde bu garip allah dostu bu kış inşallah gidebilsin.allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
İnşallah rabbim çağırır da gidersin, bizlere de nasip etsin o güzel topraklara gitmeyi...

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm arkadaşlar allah dualarımı kabul etti hayırlısıyla kısmetse 7 ocak 2016 da umreye gidiyorum. inşaallah allah c.c duaları kabul edendir ummadığın yerden kısmet açandır. çok sevinçliyim hiç param yokken mağlum oldu. ve ucu ucuna denkleyip gidebiliyorum. allah herkese kısmet etsin inşallah ocakta 15 gün gidiyorum yani...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ben de geçen yıldan beri niyet ediyorum inşallah bu sene olurda giderim songül kardeşim gibiyim ama ben gitmeden görenlerden özleyenlerdenim,bana da dua edin inşallah ta ben de gideyim inşallah......

tozduman

Moderatör
Moderatör
Aleykum selam gökhan kardeşim. Ne güzel bır haber ,Allah bızlerede gıtmeyı nasıp eylesın. Bızede dua et orada :( Nasıl bır duygu çok merak edıyorum.
Ben dua ıstıyorum , benı unutma ne olur.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Hayırlısı olsun inşallah Gökhan kardeşim,
Sevindim senin adına...
İnşallah bize de nasip olur o güzel toraklara ayak basmak...
Forum ailesini dualarında unutma olur mu kardeşim?

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
aleyküm selam inşaallah gidince forum ailesi adına dualarımı edicem.çok güzel bir duygu daha gitmeden heyecanlıyım tarih gelsin istiyorum günler geçsin istiyorum hemen.inşallah gidip gelince anlatıcam yaşadıklarımı...

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamın aleyküm tarih 20 aralık oldu daha erken gidiyorum yani arkadaşlar.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Çok mutlu oldum kardeşim:)senin heyecanını öyle hissediyorum ki ilk gözlerim duyuyor o heyecanı mutluluğuagla..:, benim için özel olarak dua eder misin ne olur ablamda tez vakit gelsin diye ve efendimiz sav selamımı bizzat ismimle iletir misin?Rabbim ibadetlerini kabul eylesin rızasına eren ibadetlerden eylesin dünya ahiret af ve afiyet nasip etsin ve cennet bahçelerinde cemaliyle şereflendirdiği kulu eylesin inşallah seni selametle hayırlı yolculuklar kardeşim Allah cc emanetsin.

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, inşallah gidince abla söz ismine özel dua ederim,Allah kısmet ederse selamını da iletirim inşallah peygamber efendimiz s.a.v ve bütün forum ailesine dua ederim haftaya cumartesi yoldayım kısmetse gün yaklaştıkça daha da heyecan var, gün bekliyoruz işte....

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Allah cc sonsuz razı olsun kardeşim hayırla git gel inşallah:)

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm ben geldim, herkesin selamını ilettim dua ettim inşallah kabul olur...süperdi harikaydı...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hosgeldin kardeşim. Banada dua ettin mi .Allah kabul etsin. Otizmli yegenim için de dua isteyecektim :( Senin halin hala oradadir,yüreğinde . Yegenim icin şifa dua si isteyebilirmisin Allah tan. Allah kabul etsin .Allah bizlerede gitmeyi nasip eylesin.

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm, allah bütün dertlilere derman, aç olanlara yemek, açıkta olanlara barınak, hasta olanlara şafi ismi ile şifa versin. İnşaallah yeğeniniz de şifa bulur allahtan, peygamberimizin yüzü suyu hürmetine rabbim sen şafi isminle şifa ver allahım. Dualarımızı kabul et ya rabbim... dua ettim tabi selamınızıda ilettim...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Ve Aleykümselam kardeşim Allah sonsuz razı olsun. Çok teşekkür ederim. Tüm dualarini kabul buyursun. İnşallah dua ettiğin kadar ,sende nasiplenirsin.

Üst Alt