TTnet i protesto ediyorum

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
selamun aleyküm dostlarım, yaklaşık 4 yıl önce türkiyenin ekonomik şartlarına ayak uyduramayıp gece gündüz, yaz kış uzun yollarda direksiyon sallamaya son verip ilçemizde bulunan ptt,ye gidip bu net alemine adım atmama sebeb olan ilk 2 yıllık sözleşmemizi yaptık netim hiç kesilmeden (düşmeden) 2 yıl nette dolaştım nihayet 1,5 sene önce sözleşmemiz ttnet müşteri hizmetlerinden hemen hemen hergün sözleşmemizin bittiğini bildiren telefonlar, yeni sözleşme yapmak için çeşitli teklifler gelmeye başladı böyle teklifler geledursun ben sözleşmesiz yaklaşık 6 ay kadar nette yine dolaşmaya devam ettim faturam eskisi gibi yine normal geliyordu, ve nihayet müşteri hizmetlerinden gelen telefonlardan usandım ve aramalarını sona erdirmek için sundukları teklifi kabul edip sözleşmeyi yeniledik, hay ağzımı eşşek arısı soksaydıda telefonla sözleşme yapmasaydım bizim nete birhaller oldu netten düşmeler bir gidip birkaç saat gelme,meler başladı, dfrt..
tam bir yıldır hergün net kesilirmi ya huu
ve şimdi iki gündür netim yok şimdi ise komşumun wın,ını emanet aldım foruma öyle girdim tabiki az sonra iade edecem aksilik buya sözleşmenin bitmesinede tam bir sene var iptal etsem kullanmadığım daha doğrusu kullanamadığım netin ücretinide ödemek zorundayım
vebu telefonla sözleşme yapmanın nekadar yanlış ve üstelik sinir sistemimi harap ettiğini nihayetinde böylece anlamış oldum, birdaha telefonla sözleşme yapmakmı tövbee allah yazdıysa bozsun...
selam ve dua ile!...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
aleykümselam, evet usta mümkünse telefonda taahhüt vermemek lazım, benide zaman zaman arayıp taahhüt altına sokmak, sözleşme yaptırmak istediler...Ben kabul etmedim en iyisi bağımsız olmak diye düşündüm, aslında hizmet olarak memnunum, bundan 1-2 sene evveli aynen benimde hergün kopmalar oluyordu, kesinti değil, yanlız kopma bağlantı kopuyor arkadan yine bağlanıyordu bazen günde 5-10 defa oluyordu...Defalarca arıza kaydı bıraktım 3-5 defa geldiler kurcaladıllar gittiler, en son gelen modemin eski, o nedenle kopma yaşıyorsun dedi, gittim en iyi modemden aldım, hattı da komple yeniledim...Maaşallah ogün bugün kopma olmadı hız desen 10 mbit, yani pek şikayetim yok...Yinede sözleşme yapıp taahhüt vermem..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Benim sorunum bağlantı kopması değilki hocam bu resmen kesinti, kopmalar gidip geliyor o ayrı mesele işte gördüğünüz gibi nasıl olduysa bugün öğleden sonra net geldi yani açıldı.
Postanede yaptığımız ilk sözleşme bitene kadar böylebir sorunum yoktu hocam, ama bu kulağıma iyibir küpe oldu, daha üste parada verseler kabuletmem buneyahu 3gündür dünya ile bağlantım kesildi...
Neyse bundada vardır bir hayır diyelim.

Üst Alt