Tesettüre girmek istiyorum

gülen yüz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
kapanmak istiyorum örtünmek istiyorum tesettüre girmeyi istiyorum kapanmak isteyenler kapanmak istiyorum ne yapmalıyım tesettüre girmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir
Selamın aleykum. ben 19 yaşındayım biraz geç oldu ama kapanmak istiyorum. Allah rızası için yapmak istiyorum bunu. inşaallah Allahım bana yardım eder. ben kapanıcam farz olduğunu biliyorum. ama bunu bilinçli ve hidayetli yapmak isterim. bana kapanmanın mutluluğunu yada ne bilim kapanmakla neler değişir.Allahım beni sever mi bu davranıştan hoşnut olur mu? bilmek istiyorum. inşaallah bana bu konuda yardımcı olursunuz. kapanma şeklim. şöyle olucak. ferace ve bas ortusu takacam. sizce ferace uygun olur mu? benim içime yattı ama dinen önemli tabiki. 38 beden giyiyorum 40 beden aldım bol durması için. sizce nasıl olur hocam birde. annem kapalı ama diyor ki kapalılara iş yok evlenince kapan kızlığını yasa yarın öbür gün kapanmaya doyacan diyor. soğutuyor beni desteğe ihtiyacım var. ve daha bu konuyu babama acmadım inşaallah müsade eder. bunu yapmam gerek ben Rabbime bir adım gitsem o bana on adım gelmez mi, gelir elbet. öyle herşey güzel olacak inanıyorum. ama dediğim gibi bilinçli ve kararlı kapanmak isterim kapandıktan sonra açılıcaksam hiç bir anlamı yok. lütfen yardım edin hocam. hayırlı günlr ve hayırlı cumalar. cezakallahu hayran inşaallah.

Yönetim/Cevap;

Üst Alt