Teftiş

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Gönder aklını teftişe , sonra pişman olma , yaptığın işe.

hhım

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selam sana ekrem kardeşim. Düşünce ve görüş ayrılıklarından dolayı zaman zaman sıkıntılar her sitede olur.

Bu satırları sadece biz aşk ateşi ile yanıp içimizdekileri yazmaya başladığımızda kimlikleri zaten belli olan isimler sitenin ve yazan kişinin huzurunu bozup kendi doğrularını kabul ettirme çabası içinde olduklarına sizde bizde şahidiz.

Biz gönlümüzde kırgınlık yaşayıp yazmadığımızda aylardır o fertlerin tek bir yazılarını göremedim . Allah en iyi bilendir günahları boynuna .

Ama bu sıkıntılı günlerde . Ihlası ilminden çok olan serdar kardeşime. Bizi idrak edip halimizi arkadaşlara anlatmaya çalışan gönül sızım kardeşime . Ayrılıp ve konuları yazmadığım günlerde beni tekrar yazmam için siteye davet eden ekrem kardeşime . Siteye 8000 ile 10000 konu göndererek ben burdayım diyerek hakikatlara şahit olduğu halde susup seyri sulükte kalan diğer kardeşlerime teşekkür ederim .

Malüm şu anda kış mevsimindeyiz. Ama yine bahar gelecek yine çiçekler açacak ve yazın en güzel günlerinde ateş böcekleri yine yanıp sönecek çünkü hakit denizinde allahın taktiri bu aeo

ruhul emin

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam hocam,
rica ederim esas biz size teşekkür ederiz.

Üst Alt